Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pravidla chování po hádce

Hádky jsou součástí každého partnerského soužití, ať chceme či nechceme. Dokáží vztah nepěkně pokazit, proto je důležité umět se správně hádat. S tím souvisí i chování člověka po hádce.

Uspořádejte narozeninovou oslavu či firemní akci na výletním parníku

Pokud zrovna plánujete narozeninovou oslavu anebo firemní akci, ale nenapadá vás, na jakém místě událost uspořádat, doporučujeme podívat se na nabídku vyhlídkových plaveb.

Kde se vzal, tu se vzal...brněnský hantec?

Říkají vám něco pojmy jako zoncna, glocna nebo hózny? Nebo třeba cajzlovské bazmek? Potom máte alespoň základní pojetí o slangu moravské metropole.

Přemýšlíte, jak obdarovat narozené miminko? Dejte mu do kolébky dukát

Pokud očekáváte přírůstek do rodiny, pravděpodobně přemýšlíte, jakým dárečkem miminko přivítáte na svět. Obálka s penězi není příliš osobní, a tak proměňte peníze na zlatý dukát anebo stříbrný tolar.

První várka piva byla uvařena v září, přesně před 473 lety

V Brně, na nároží Starobrněnské a Dominikánské ulice, při dnešním Šilingrově náměstí a někdejší Brněnské bráně, stával od 16. století městský pivovar, kdysi největší podnik svého druhu na celé Moravě.

Už tento čtvrtek se koná pátý ročník oblíbené konference ShopCamp

Pátý ročník populární konference ShopCamp se odehraje už ve čtvrtek 13. září na Fakultě architektury ČVUT v Praze, a tak se za několik málo dnů do hlavního města sjedou přední tváře české a slovenské e-commerce scény.

Kvalitní sušička prádla výrazně usnadňuje život

Pokud vám připadá, že v domácnosti trávíte příliš mnoho času úklidem, vařením, praním, žehlením a dalšími činnostmi, jež vás obírají o volné chvilky, je na místě vážně uvažovat o pořízení moderních přístrojů.

Vztahy se sousedními zeměmi - koho máte nejraději?

Tentokrát nemluvíme o sousedech, kteří žijí vedle vašeho domu, či bytu. Řeč je o našich sousedech v okolních zemích. Kde jsou nejhezčí ženy a co si o Polácích, Němcích či Slovácích myslíme?

Ponožky v sandálech, síťovky i galoše slaví návrat

Světoví návrháři oprášili původní trendy a udělali z nich opětovný hit. Za kolik se prodávají módní kousky známé spíše ze skříní našich babiček?

Práce 32 hodin týdně s platem 40 hodin? Zajímavý experiment překvapil svými výsledky!

Líbilo by se vám pracovat pouze 4 dny v týdnu za stejných platových podmínek?

Největší literární podvody

Každý autor touží napsat bestseller. Někteří jsou však schopni udělat pro slávu cokoliv, a tak se uchýlí k podvodům. Tak vznikly Hitlerovy deníky nebo autorizovaná biografie Howarda Hughese. Za tu šel autor dokonce za mříže.

Novější články Starší články Starší články