Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jaké stravě se vyhnout, abyste nepáchli potem?

V letních tropických dnech se zkrátka více potíme. Pocení je sice přirozený jev, ovšem může být značně obtěžující – zvlášť, když náš pot nepříjemně zapáchá. A některé potraviny zápach ještě zhoršují.

Kde všude se vám hodí francouzština

Francouzsky mluví podle statistik přes 220 milionů lidí po celém světě. Patří k hojně rozšířeným, avšak také – díky staletím vývoje – k nejsložitějším jazykům vůbec a je spjat s výjimečnou kulturou i nevšední kuchyní.

Odhalte tajemství hradu Veveří a užijte si k tomu muziku

Jak spojit zábavu a poznání v průběhu nadcházejícího víkendu? Navštivte hudební festival Hrady.CZ u brněnského hradu Veveří a využijte možnosti bezplatné prohlídky některého z hradních okruhů.

Jak jste na tom s váhou? Spočítejte si to v BMI kalkulačce

V současné době si začínají lidé uvědomovat, že správná životospráva se pozitivně podepisuje na zdravotním stavu. Pokud vám však váha ukazuje příliš vysoké číslo, měli byste přemýšlet nad změnou životního stylu.

Sovětský svaz by byl dnes menší, než Spojené státy

Na mapě světa vypadal SSSR opravdu mohutně, nedalo se jej přehlédnout. Plochou více než dvojnásobně převyšoval jakoukoliv jinou zemi a počtem obyvatel byl s náskokem na třetím místě, po Číně a Indii. To by dnes už ale neplatilo.

Lymská borelióza – lze se vůbec proti ní bránit?

Zákeřná nemoc se projevuje různými způsoby a při jejím neléčení může dojít až k nezvratnému poškození mozku, kloubů, nervů a imunitního systému. Věděli jste však, že obávané onemocnění nemusí způsobit pouze klíště?

Svatba trochu prakticky

V ten krásný okamžik, kdy se s partnerem rozhodnete vzít, nemyslíte na nic jiného než na úžasný svatební den a ještě báječnější budoucí společný život.

Dobré důvody, proč si dát studenou sprchu

Studená sprcha v horkých letních dnech osvěží. Kromě toho má ještě celou řadu pozitivních účinků na zdraví člověka.

Dodržujete pitný režim? Pokud ne, riskujete.

Zejména v tropických letních dnech je nutné dodržovat pitný režim. Pokud nebudete dbát na přísun tekutin, mohou se u vás objevit následující problémy.

Italské regiony známé i neznámé: Furlansko-Julské Benátky

Cestujete rádi po Itálii? Pak se nechte inspirovat a zavítejte do míst, která by vám k návštěvě doporučili sami Italové, kteří z nich přímo pocházejí.

5 zajímavých faktů – Moscow City

Jestli se chystáte udělat vízum do Ruska, nezapomeňte na Moscow-City

Novější články Starší články Starší články