Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Chcete udělat radost? Zařiďte doručení květiny!

Udělat někomu radost nemusí být vůbec složité. Stačí si jenom najít vhodný způsob, jak druhého potěšit. I maličkosti jsou významné a skvělou pozorností mohou být například květiny.

Sháníte zaměstnance? Buďte napřed před ostatními zaměstnavateli

Současná hospodářská situace pozvedla ekonomickou úroveň České republiky na historické maximum. Nezaměstnanost je rekordně nízká, dokonce i v nejhůře obsazovatelných krajích se daří nalézt uplatnění lidem v mnoha profesích.

Francouzština v Belgii - jak se tam s ní dorozumíte?

Přestože belgická francouzština není tak rozdílná jako např. kanadská, jisté výrazy nás mohou zaskočit. Díky vlivu jiných jazyků, např. holandštiny, se belgická francouzština může chlubit termíny jako dringuelle či baraki.

Skutečná jména slavných osobností překvapí

Byl to William Shakespeare, kdo napsal: „Co je po jméně? Co růží zvou i zváno jinak, vonělo by stejně.” Nicméně pro většinu umělců je jméno důležitou součástí kariéry. Víte, kým jsou dnes Ilyena Mironoffová či Eric Bishop.

Cestování s malým miminkem - jak si užít dovolenou s těmi nejmenšími

Nastala doba dovolených a mnoho rodičů řeší otázku, zda vycestovat s malým miminkem do zahraničí. Bojí se hlavně zdlouhavé cesty, na které je mohou potkat až několikahodinové zácpy a neví, jak se na dovolenou připravit

Zvládněte inkontinenci levou zadní

Těhotenství a následný porod dokáží obrátit život maminek naruby. Příchod nového člena rodiny představuje velkou životní změnu. O radostech z novorozence se mluví hodně, ale poporodní fáze dokáže některé ženy i potrápit.

Vieste a Peschici - perly italského Gargana

Navštivte malebný kousek Itálie, který vás okouzlí typickou jižanskou atmosférou. Najde zde úchvatnou přírodu i ospalá městečka vybudovaná na skalnatých výběžcích, která nabízí krásné výhledy na přilehlé pláže.

Proč se někdy opijete rychleji než obvykle?

Znáte dobře svou míru alkoholu? Víte, kdy máte dost a neopíjíte se? Nebo se vám naopak stává, že se opijete mnohem rychleji než ostatní? A jak je vlastně možné, že na někoho působí alkohol rychleji?

Kolekce triček pro milovníky českých retro příběhů je tady!

Chcete zazářit v opravdu stylovém tričku? Pořiďte si triko s potiskem známých večerníčkových hrdinů, jako jsou Maxipes Fík nebo Bob a Bobek.

Jak ovlivní MS ve fotbale tvář současného Ruska?

Již 14. června bude oficiálně zahájeno letošní MS ve fotbale, které se tentokrát pořádá v Rusku. A jelikož jde o událost světového významu, je třeba se na ni pořádně připravit.

Jídlo jako prevence rakoviny

Je pochopitelné, že žádná potravina nemá takovou zázračnou moc, aby přemohla rakovinu. U některých potravin však odborníci našli látky, které mohou vzniku rakoviny zabránit. Co je tedy vhodné zařadit do jídelníčku?

Novější články Starší články Starší články