Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jste nabaženi západem? Vydejte se na východ!

Generace husákových dětí o Rusku věděla téměř vše, znalosti té dnešní jsou spíše mlhavé a z velké míry ovlivněny politikou. Tu ale ponechejme stranou.

Klus na svém podzimním turné vyzývá ke vzájemnému dialogu a představuje nové žánrově rozmanité album.

SPOLU - takový je název dlouho očekávaného alba i koncertní šňůry, kterou zpěvák zahájil v brněnském Semilassu.

Nad Prahou zazněla Ruština

Rusky mluvící svět zažil uplynulý víkend v Praze malý svátek. Poprvé zde totiž zpíval Oleg Gazmanov, v zemích na východ od nás velmi známý. Koncert měl název „50 let na scéně“, což vypovídá samo o sobě o jeho dlouhé kariéře.

Pravá tantra nemá se sexem nic společného

Říká velmistryně tantry Tereza, žena, která dosáhla v této oblasti velkého poznání a dnes žije už v zahraničí. Tantra u nás dnes představuje dle jejího názoru ve většině případů čistou komerci, což je špatně.

První sex s novým partnerem: Jak se vyhnout trapasu?

První sex s novým partnerem je v mnohém specifický. Člověk toho druhého moc dobře nezná, neví, co se mu líbí a nelíbí. Je to zkrátka něco nového. Co dělat a nedělat, by první sex neskončil trapasem?

Chraňte svůj majetek speciálními krycími plachtami

Gril, bazén, dětské pískoviště, nebo třeba zahradní nábytek. Ale také stavební materiál či topivo různého druhu. To vše v letní sezoně necháváme víceméně bez povšimnutí a nezakryté. V zimě to už je ale jiné.

Měníte dodavatele elektřiny a plynu? Na tyto 3 věci nezapomeňte!

Rozhodli jste se pro změnu dodavatele energií? Možná není divu, jelikož váš údiv nad aktuálními fakturami se pomalu proměnil ve vztek a situace logicky gradovala.

Trápí vás v chladném období studené ruce a nohy měnící barvu? Možná trpíte Raynaudovou nemocí!

Raynaudův syndrom je poměrně rozšířené onemocnění, málokdo ho však rozezná. Jaké jsou jeho projevy a jak účinně proti němu bojovat?

Prodejte všechny nepotřebné věci a vydělejte si na zimní radovánky

Pokud se vám začínají hromadit nepotřebné věci, měli byste se s nimi rozloučit. Prodej použitého zboží vám navíc přinese nějakou korunu do rodinného rozpočtu.

10 tipů na vánoční dárky, které udělají radost

Vánoční svátky se už zase pomalu blíží, takže je dobré přemýšlet nad tím, komu dáte jaký dárek.

Přemýšlíte, co manželce k Vánocům? Vyberte noční košili, župan či pyžamo

Pokud patříte do skupiny lidí, která nakupuje vánoční dárky s předstihem, zřejmě už přemýšlíte, co jednotlivým členům rodiny zakoupit.

Novější články Starší články Starší články