Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Námořnická móda je věčná, vsaďte na ni i tuto sezónu

Zvedněte kotvy, napněte plachty a vplujte do nové sezóny v námořnickém stylu!

Čechy versus Česko? Jaký je v tom rozdíl a jak tyto názvy správně používat?

Určitě jste už někdy přemýšleli, proč se někdy naší zemi říká Čechy a někdy Česko. Možná vám připadá, že jsou to pouze dvě různá pojmenování pro náš stát. Nicméně, rozdíl je velký.

Svátek zamilovaných se blíží. Čím překvapíte svého partnera?

Staňte se krásnou neznámou a okouzlete svoji drahou polovičku na sv. Valentýna rafinovaným spodním prádlem.

Nebankovní půjčka od Zonky vyřeší vaše finanční problémy

V situaci, kdy potřebujete rychle peníze a jedinou možností je využití půjčky, byste měli pečlivě vybírat jejího poskytovatele. Všechny nabídky totiž vypadají velmi lákavě. Na co si dát pozor?

Jak vybrat osvětlení podle místnosti?

Dávno jsou pryč doby, kdy světu vládly wolframové žárovky. V posledních letech se do popředí prodraly úspornější technologie, které rozžhavené wolframové vlákno doslova pohřbily.

Zvíře jako národní slovanský symbol. Jaký význam má v konkrétní zemi?

Národní symboly reprezentují historické a kulturní dědictví jednotlivých zemí. Je zajímavé, že u Slovanů převládají symboly se zvířecí tématikou. O jaké zvířecí patrony se jedná a jak k nim jednotlivé země přišly?

Manipulační technika – jak vybrat typ schodišťového přepravníku, který přesně odpovídá vašim potřebám

Schodolezy jsou důmyslným přístrojem manipulační techniky, které nám pomáhají přemístit těžká a objemná břemena. Jak už jejich název napovídá, jedná se o stěhování po schodech, tedy v prostoru s omezeným přístupem.

Mezinárodní den žen se blíží. Máme pro vás pár tipů na dárek

Mezinárodní den žen připadá každý rok na 8. března, nezapomněli jste na něj? Přečtěte si, co by mohlo vaše mamky, ženy či sestry či dcery nejvíce potěšit.

Nevíte si rady s výběrem dovolené? Obraťte se na cestovní agenturu

Když ještě nemáte konkrétní představu o své nastávající dovolené, je skvělým pomocníkem právě cestovní agentura, neboť zde naleznete přehledně uspořádané zájezdy na jednom místě.

Jak postupovat při získání hypotéky?

Pořídit si vlastní bydlení, pokud nedisponujete vlastními finančními prostředky, je poslední dobou čím dál složitější. Jakým způsobem nové bydlení či rekonstrukci stávajícího nejlépe financovat?

Jak odstranit odolné skvrny? Hlavní je jednat rychle.

Stačí chvilka při obědě či na večírku, a na vašem oblíbeném oblečení se může objevit nevzhledná a odolná skvrna. Pokud zasáhnete hned, nemusíte se se svým oblíbeným kouskem šatníku rozloučit.

Novější články Starší články Starší články