Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zvládněte inkontinenci levou zadní

Těhotenství a následný porod dokáží obrátit život maminek naruby. Příchod nového člena rodiny představuje velkou životní změnu. O radostech z novorozence se mluví hodně, ale poporodní fáze dokáže některé ženy i potrápit.

Vieste a Peschici - perly italského Gargana

Navštivte malebný kousek Itálie, který vás okouzlí typickou jižanskou atmosférou. Najde zde úchvatnou přírodu i ospalá městečka vybudovaná na skalnatých výběžcích, která nabízí krásné výhledy na přilehlé pláže.

Proč se někdy opijete rychleji než obvykle?

Znáte dobře svou míru alkoholu? Víte, kdy máte dost a neopíjíte se? Nebo se vám naopak stává, že se opijete mnohem rychleji než ostatní? A jak je vlastně možné, že na někoho působí alkohol rychleji?

Kolekce triček pro milovníky českých retro příběhů je tady!

Chcete zazářit v opravdu stylovém tričku? Pořiďte si triko s potiskem známých večerníčkových hrdinů, jako jsou Maxipes Fík nebo Bob a Bobek.

Jak ovlivní MS ve fotbale tvář současného Ruska?

Již 14. června bude oficiálně zahájeno letošní MS ve fotbale, které se tentokrát pořádá v Rusku. A jelikož jde o událost světového významu, je třeba se na ni pořádně připravit.

Jídlo jako prevence rakoviny

Je pochopitelné, že žádná potravina nemá takovou zázračnou moc, aby přemohla rakovinu. U některých potravin však odborníci našli látky, které mohou vzniku rakoviny zabránit. Co je tedy vhodné zařadit do jídelníčku?

Krkonoše – starobylé pohoří a prababička Alp

Víte, že v našich nejvyšších horách naleznete kromě Sněžky například rostliny, které se nikde jinde nevyskytují? Právě proto jsou přísně chráněným národním parkem, který však přímo vybízí k návštěvě.

Tajemní proroci a léčitelé s nadpřirozenými schopnostmi

Zajímavé životní osudy lidí, kteří předpovídali zlomové okamžiky našich dějin nebo dokázali vyléčit nemocného pouhou myšlenkou. Opravdu oplývali věšteckými schopnostmi či mimořádným léčitelským nadáním?

Sušička prádla vám ušetří obrovské množství času. Jak vybrat tu pravou?

Málo místa na sušení prádla, vlhký byt, kde vše špatně schne, mnohočetná rodina s nikdy nekončícím přívalem svršků… To vše jsou problémy, které hravě vyřeší praktická pomocnice do domácnosti – sušička prádla.

Philip Roth: Čtyři knihy, které vám nesmějí uniknout

Smrt Philipa Rotha zaskočila příznivce americké literatury. Řada osobností vyjádřila svůj zármutek a články o slavném romanopisci zaplnily stránky světových médií. Rozloučení v podobě výběru úchvatných děl přinášíme i my.

Obezita a její vliv na sexuální život

Nadváha a obezita představují zdravotní problém s celou řadou negativních důsledků. Nejenom, že kila navíc ubírají člověku na kráse a atraktivnosti, ale také mají vliv na sexuální život.

Novější články Starší články Starší články