Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejlepší dárek? Věnujte k Vánocům kurzy angličtiny nebo němčiny!

Chcete dát letos příbuzným něco opravdu originálního a zároveň praktického?

Jak se dožít 100 let aneb recept na dlouhověkost

Dlouhý a spokojený život, to je sen mnohých z nás. Jaký je recept na dlouhověkost? Je možné stáří nějakým způsobem obelstít?

Je možné "upít se" k smrti obyčejnou vodou?

Pozor na přehnaný příjem tekutin, který může být pro náš organismus velmi nebezpečný!

Dokážou všichni poskytovatelé internetu splnit to, co slibují?

V současné době se více než 40 % domácností připojuje k internetu skrze Wi-Fi. Postupně se však do obcí a měst zavádí vysokorychlostní kabelový internet.

LED světla, která vás překvapí!

Přidání LED elementů je často využívaný způsob, jak vylepšit design mnohých věcí, které nás doma obklopují (dokonce i oblečení) a LED inovace jsou skutečně v kursu.

Proč využívat služby profesionálních překladatelských agentur?

V dnešní době je každý druhý Čech schopen dorozumět se anglicky. Už od základní školy se děti učí anglický jazyk, aby v dospělosti našly snáz pracovní uplatnění.

(Ne)výhody špásování se starším mužem

Některé ženy starší muži zkrátka přitahují, jiné naopak odpuzují. Jací jsou starší muži milenci? Jaké jsou výhody a nevýhody románku se starším mužem?

Vlajka se srpem a kladivem nezmizela. Používá se však kupodivu na jih od nás.

Kdo by to řekl, že srp s kladivem se z vlajky našich sousedů neztratil. Jenom vlaje na stožárech jinde, než bychom čekali.

Originální přání na domácí tiskárně

Aneb jak se může vyvinout telefonní hovor.

Barva očí vašeho budoucího dítěte na přání. Výhodný obchod nebo nezdravý zásah do přírody?

Myslíte, že je etické vybrat si barvu očí vašeho budoucího dítěte? Na některých světových klinikách jde o běžně nabízenou službu!

Levné úsporné žárovky umí pěkně pozlobit

Touha po menších účtech za elektřinu, ale i zákaz prodeje klasických žárovek, nás vede k jejich výměně za LED žárovky. Nejsou levné, takže šetříme, a pak se divíme.

Novější články Starší články Starší články