Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak zachránit rozpadající se vztah? Přes postel!

Postavit vztah jenom na sexu sice není dobré, když chcete, aby vydržel, nicméně milování v něm každopádně hraje důležitou roli.

Praha, nebo Brno? Z hlediska cen nemovitostí určitě Brno!

Toužíte po vlastním bydlení? Poohlédněte se v Brně! Koupě menšího bytu vás tu rozhodně nepřivede na mizinu.

Strašák zvaný panická ataka

Panická ataka je psychická porucha, která se vyznačuje opakovanými záchvaty silného strachu a úzkosti, spojené rovněž s tělesnými projevy a příznaky, které daného jedince přepadají bez zdánlivé konkrétní příčiny.

Kdo může cestovat bez pasu a řídit bez papírů? Pouze britská královna.

Královna Alžběta II. má kromě vladařských povinností také zvláštní pravomoci. Některé jsou natolik podivné, že nad nimi budete jen nevěřícně kroutit hlavou. Čím vším překvapí britská královna?

Nákup elektroniky na internetu: 3 tipy pro efektivní úsporu peněz

Uvažujete o nákupu nového mobilu, počítače, televize nebo jakékoli jiné moderní techniky? Pak s největší pravděpodobností usednete doma k počítači a začnete vybírat v některém z eshopů.

Nejlepší romány roku 2018

Správný knihomol nemá nikdy plnou knihovnu. Na další nové voňavé kousky vždy nějaké to místečko najde, i kdyby se mělo nacházet na dně skříně. Pokud patříte i vy mezi vášnivé čtenáře, inspirujte se tipy na knihy roku 2018.

Pánské šortky jsou letos skutečně „short“ a barevnou inspiraci budeme hledat mezi korály

Pánská móda pro jaro a léto 2019 vrací do pánského šatníku noblesu, která se nebojí elegantních pánských sak, vest, košilí ani puků na kalhotách.

Královna Viktorie a její odkaz v podobě bílých svatebních šatů

Budete překvapeni, odkud se vzala tradice bílých svatebních šatů, a co stálo za tímto nápadem!

Jak bojovat s vráskami v obličeji

S věkem přichází do života nejen moudrost a cenné zkušenosti, ale i vrásky a stárnoucí pokožka.

Před 50 lety chtěli Rusové doletět na Měsíc první. Na čem to zkoušeli a proč prohráli?

Už je to půl století, kdy vrcholila bitva o dobytí Měsíce. Očekávalo se, že vyhraje Sovětský svaz, protože měl už první družici i prvního člověka ve vesmíru. Nakonec však prohrál. Proč se tak stalo?

Kde všude najdete obří houpačky?

Houpu se, houpeš se, houpeme se. Adrenalin pro každého, který nevzbuzuje u většiny lidí takovou hrůzu jako volný pád na laně.

Novější články Starší články Starší články