Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Přemýšlíte o netradiční svatbě? Inspirujte se u našich slovanských předků!

Slovanská svatba jako oslava vzájemného svazku dvou lidí, která vzdává hold přírodě a obnovuje pohanské tradice dřívějších časů.

Na co nezapomínat při návštěvě wellness centra

Relax v bazénu, sauně či solné jeskyni patří mezi oblíbené činnosti mnoha lidí.

Čím si zbytečně komplikujeme život

Neustále jste v jednom kole? Nestíháte! Přáli byste si někdy, aby měl den více než 24 hodin? Možná si jenom špatně organizujete čas a děláte některé věci úplně zbytečně. Čím si zbytečně komplikujete život?

Jak Poláci k orlici přišli a proč je vidět jen na některých vlajkách?

O Lechovi – méně známém bratrovi praotce Čecha. Ohlédnutí do doby, kdy všichni Slované mluvili jedním jazykem a obývali jednu zemi.

Znáte výhody telemarketingu?

Byl používaný v minulosti, je používaný v současnosti a dá se říci, že bude populární i v budoucnu. Proč?

Populární osobnosti, které jsou i talentovanými spisovateli

Známe je sice jako herce, režiséry či zpěváky, oni však mají i nemalý literární talent. Řada známých osobností ze světa popkultury má na svém kontě nejednu knihu a někteří s nimi mají překvapivě velký úspěch.

Je nás už téměř 11 milionů. Kam až můžeme růst a kdy nás bylo nejvíce?

Počet obyvatel u nás pomalu, ale jistě roste. Je to stav ve východní Evropě poměrně výjimečný. Proč to tak je a kdy překonáme válečná léta, kdy byla populace největší?

Nakupovat náplně do tiskáren na internetu se vyplácí

Specializované kamenné prodejny, obchody s elektrem, stejně jako třeba i prodejny s výpočetní technikou. To vše jsou možnosti, kde se dá koupit nová náplň do tiskárny.

Hýčkejte si své oči!

Věděli jste, že až osmdesát procent veškerých okolním vjemů zpracovávají vaše oči? Proto je na místě si je náležitě hýčkat. Mimo jiné i kvalitním osvětlením.

Kdo má židli, bydlí! Máte ale designovou židli?

Zařizování je zábava, pro někoho dokonce vášeň. Zejména, pokud milujeme design. A nemusíme zůstávat jen u toho skandinávského, kterého je všude až přehnaně. Světu vládne italský design.

Vyplatí se studovat MBA? My to víme.

Podle průzkumu agentury STEM/MARK mezi absolventy MBA na institutu CEMI je totiž celých 91 % absolventů MBA přesvědčeno, že investovat do MBA studia se vyplatí.

Novější články Starší články Starší články