Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kdo může cestovat bez pasu a řídit bez papírů? Pouze britská královna.

Královna Alžběta II. má kromě vladařských povinností také zvláštní pravomoci. Některé jsou natolik podivné, že nad nimi budete jen nevěřícně kroutit hlavou. Čím vším překvapí britská královna?

Nákup elektroniky na internetu: 3 tipy pro efektivní úsporu peněz

Uvažujete o nákupu nového mobilu, počítače, televize nebo jakékoli jiné moderní techniky? Pak s největší pravděpodobností usednete doma k počítači a začnete vybírat v některém z eshopů.

Nejlepší romány roku 2018

Správný knihomol nemá nikdy plnou knihovnu. Na další nové voňavé kousky vždy nějaké to místečko najde, i kdyby se mělo nacházet na dně skříně. Pokud patříte i vy mezi vášnivé čtenáře, inspirujte se tipy na knihy roku 2018.

Pánské šortky jsou letos skutečně „short“ a barevnou inspiraci budeme hledat mezi korály

Pánská móda pro jaro a léto 2019 vrací do pánského šatníku noblesu, která se nebojí elegantních pánských sak, vest, košilí ani puků na kalhotách.

Královna Viktorie a její odkaz v podobě bílých svatebních šatů

Budete překvapeni, odkud se vzala tradice bílých svatebních šatů, a co stálo za tímto nápadem!

Jak bojovat s vráskami v obličeji

S věkem přichází do života nejen moudrost a cenné zkušenosti, ale i vrásky a stárnoucí pokožka.

Před 50 lety chtěli Rusové doletět na Měsíc první. Na čem to zkoušeli a proč prohráli?

Už je to půl století, kdy vrcholila bitva o dobytí Měsíce. Očekávalo se, že vyhraje Sovětský svaz, protože měl už první družici i prvního člověka ve vesmíru. Nakonec však prohrál. Proč se tak stalo?

Kde všude najdete obří houpačky?

Houpu se, houpeš se, houpeme se. Adrenalin pro každého, který nevzbuzuje u většiny lidí takovou hrůzu jako volný pád na laně.

Jsou Češi národem kriminálníků? Aneb které země mají největší počet vězňů?

V rámci EU se Česká republika umístila na 2. místě v počtu vězňů na sto tisíc obyvatel, předehnala nás pouze Litva. A kde na světě je nejvíce vězňů v poměru k počtu obyvatel?

Staňte se hvězdou posilovny

I při cvičení ženy chtějí být šik. Rádi bychom vás upozornili na e-shop s dámským sportovním oblečením, ve kterém budete moci aspirovat na titul hvězda sportovní haly či fitness centra. Tak dobře v něm budete vypadat.

Jak dětem zpříjemnit pokojík? Řešením je použití vhodného bytového textilu

Při zařizování dětského pokojíku byste si jako rodiče vždy měli dát záležet. Jde nejen o to, aby se děcka v místnosti cítila příjemně, pomáhá to i vám, protože vaše ratolesti budou klidnější, spokojenější.

Novější články Starší články Starší články