Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kolekce triček pro milovníky českých retro příběhů je tady!

Chcete zazářit v opravdu stylovém tričku? Pořiďte si triko s potiskem známých večerníčkových hrdinů, jako jsou Maxipes Fík nebo Bob a Bobek.

Jak ovlivní MS ve fotbale tvář současného Ruska?

Již 14. června bude oficiálně zahájeno letošní MS ve fotbale, které se tentokrát pořádá v Rusku. A jelikož jde o událost světového významu, je třeba se na ni pořádně připravit.

Jídlo jako prevence rakoviny

Je pochopitelné, že žádná potravina nemá takovou zázračnou moc, aby přemohla rakovinu. U některých potravin však odborníci našli látky, které mohou vzniku rakoviny zabránit. Co je tedy vhodné zařadit do jídelníčku?

Krkonoše – starobylé pohoří a prababička Alp

Víte, že v našich nejvyšších horách naleznete kromě Sněžky například rostliny, které se nikde jinde nevyskytují? Právě proto jsou přísně chráněným národním parkem, který však přímo vybízí k návštěvě.

Tajemní proroci a léčitelé s nadpřirozenými schopnostmi

Zajímavé životní osudy lidí, kteří předpovídali zlomové okamžiky našich dějin nebo dokázali vyléčit nemocného pouhou myšlenkou. Opravdu oplývali věšteckými schopnostmi či mimořádným léčitelským nadáním?

Sušička prádla vám ušetří obrovské množství času. Jak vybrat tu pravou?

Málo místa na sušení prádla, vlhký byt, kde vše špatně schne, mnohočetná rodina s nikdy nekončícím přívalem svršků… To vše jsou problémy, které hravě vyřeší praktická pomocnice do domácnosti – sušička prádla.

Philip Roth: Čtyři knihy, které vám nesmějí uniknout

Smrt Philipa Rotha zaskočila příznivce americké literatury. Řada osobností vyjádřila svůj zármutek a články o slavném romanopisci zaplnily stránky světových médií. Rozloučení v podobě výběru úchvatných děl přinášíme i my.

Obezita a její vliv na sexuální život

Nadváha a obezita představují zdravotní problém s celou řadou negativních důsledků. Nejenom, že kila navíc ubírají člověku na kráse a atraktivnosti, ale také mají vliv na sexuální život.

Jak dlouho trvá zhotovení víza do Ruska?

Stejně jako v případě zhotovení víz do jiných států, i zde platí pravidlo nenechávat nic na poslední chvíli.

Kam se v Evropě vydat na horolezeckou dovolenou?

Skály milujete natolik, že si bez nich nedokážete představit ani svou dovolenou? Čím dál více lidí, především těch mladých, vyhledává aktivní odpočinek.

Vybudujte si doma své ženské království

Každá žena si zaslouží mít doma nějaké své místečko, kousek prostoru, kde se bude moci věnovat jen sama sobě a objevovat svůj půvab.

Novější články Starší články Starší články