Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejlepší dětské knihy na našem trhu

Už víte, čím odměníte malého školáka za pěkné vysvědčení? Vsaďte tentokrát na kvalitní dětskou knihu, která potěší, zaujme a stane se vítaným společníkem na prázdninových cestách. A jaké knihy momentálně bodují u dětí?

Ještě není pozdě na pořízení bazénu

K moři letos nepojedete a na veřejné koupaliště by vás nikdo nedostal? Je to pochopitelné, městský bazén není zrovna dvakrát čistým místem.

Tma léčí, ale také škodí

Terapie tmou má prospívat tělu i duši. O co se vlastně jedná? Jak nám může pomoci? A dokáže také uškodit?

Prodlužte si příjemné chvíle na zahradě

Určitě si pamatujete, jak jste minulé léto seděli s rodinou dlouho do noci na zahradě a vyprávěli si ty veselé historky, které jste všichni slyšeli už stokrát. A vzpomínáte, co vás tenkrát zahnalo do domu?

Minitel, francouzský konkurent internetu

Zatímco v devadesátých letech většina Evropanů objevovala internet, ve Francii k němu byli spíše skeptičtí. Ne snad proto, že tamní obyvatelé by byli zpátečničtí, ale kvůli minitelu, telekomunikačnímu systému z 80. let.

Slovensko, to není jen Bratislava a Tatry!

Objevte zajímavá místa našich východních sousedů, která nejsou příliš zmiňovaná v turistických průvodcích, přesto však stojí za návštěvu. Vynechte pro tentokrát návštěvu hlavního města či turistku v Tatrách a poznejte nové.

Svatební přání je dárek sám o sobě

Ne tedy ten klasický svatební dar, ale rozhodně to je věc, která má své kouzlo i váhu. Vlna předtištěných srandiček na účet budoucího soužití páru je už pasé.

Ideální řešení pro malé i velké nabízí mKonto

Osobní účet je dnes samozřejmostí. Jedná se o jeden ze základních druhů bankovních účtů. Bez účtu se prakticky již v dnešní moderní době nelze obejít.

Chcete udělat radost? Zařiďte doručení květiny!

Udělat někomu radost nemusí být vůbec složité. Stačí si jenom najít vhodný způsob, jak druhého potěšit. I maličkosti jsou významné a skvělou pozorností mohou být například květiny.

Sháníte zaměstnance? Buďte napřed před ostatními zaměstnavateli

Současná hospodářská situace pozvedla ekonomickou úroveň České republiky na historické maximum. Nezaměstnanost je rekordně nízká, dokonce i v nejhůře obsazovatelných krajích se daří nalézt uplatnění lidem v mnoha profesích.

Francouzština v Belgii - jak se tam s ní dorozumíte?

Přestože belgická francouzština není tak rozdílná jako např. kanadská, jisté výrazy nás mohou zaskočit. Díky vlivu jiných jazyků, např. holandštiny, se belgická francouzština může chlubit termíny jako dringuelle či baraki.

Novější články Starší články Starší články