Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

S moderním naftovým vozem musí být spojena mimořádná péče

Máte některý z novějších naftových automobilů? Pokud ano, je na místě zajímat se o jeho technické specifikace. Tedy hlavně o to, co je a co není jeho součástí.

Skrytá rizika nadměrného pití kávy

Káva je považována za jeden z nejoblíbenějších nápojů na světě. I u ní však platí všeho s mírou.

Jak efektivně podporovat značku? Tipy i pro vaši firmu

Každá firma potřebuje reklamu. Kromě té klasické, kdy je propagován produkt nebo služba, nelze zapomenout také na reklamu, která je zacílena na brand. Tedy přímo na značku, nejčastěji logo firmy.

Poklady belgické kuchyně

Když se řekne belgická kuchyně, většině se vybaví hranolky zalité majonézou, případně pivo a pralinky. Ve skutečnosti je však tato kuchyně velmi rozmanitá a většina měst či provincií má své vlastní speciality.

6 nejčastějších otázek ohledně piercingu

Zdobení těla je ve 21. století běžnější než kdy dříve. Ačkoli piercingy stále ještě nejsou vyloženě mainstremovou záležitostí, podle nejnovějších průzkumů má nějaký zhruba 30 % obyvatel naší země.

Chcete spokojeně bydlet? Řešte klima v interiéru

Spokojené bydlení má mnoho podob. Většina lidí se celkem logicky soustředí na to, jak jejich bydlení vypadá. To je určitě krok správný, ale není jediný.

Jak alkohol ničí orgány

O škodlivosti alkoholu na lidské zdraví ví asi každý z nás. Víte ale, jak konkrétně škodí nadměrná konzumace alkoholu jednotlivým orgánům? Jaké zdravotní komplikace má alkohol na svědomí?

Nadčasová móda, která se jen tak neomrzí

Do svého šatníku často řadíme módní kousky, které se zrovna nosí. Ovšem jsou mezi nimi i stálice, které se vrací rok, co rok na scénu a nikdy se neomrzí.

Nedůvěřujete svému partnerovi? Změňte to!

Žárlíte? Neustále přemýšlíte o tom, co zrovna váš partner či vaše partnerka dělá, kde a s kým je? Nedůvěřujete svému protějšku? Tak to je špatně!

Robotický vysavač uklidí bez námahy i vaší přítomnosti

Automatické spotřebiče jsou trendem poslední doby, přičemž robotický vysavač mezi ně bez debat zapadá, a na trhu více či méně úspěšně etabluje.

Prázdné stěny? Oživit je lze snadno

Připadá vám, že je interiér vašeho domu nebo bytu až příliš sterilní? Pokud ano, je vhodné ho něčím oživit. Pokud zde máte jenom prázdné stěny, je nejvyšší čas začít přemýšlet nad vhodnou dekorací.

Novější články Starší články Starší články