Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Multifunkční LED stolní lampa

Očekáváte od stolní lampy víc než „jen“ jasné polohovatelné LED světlo v povedeném, moderním designu?

Jaký je rozdíl mezi produkty BIO a EKO a jaké látky v těchto výrobcích rozhodně nenajdete?

Výrobky s názvy EKO a BIO začaly naplňovat naše obchody a postupně stoupá jejich popularita. Nejedná se však pouze o promyšlený marketingový tah a módní záležitost posledních let?

Kontroverzní romány 20. a 21. století

I v moderní éře, proslulé avantgardními literárními směry a jistou tvůrčí svobodou, vznikla řada až šokujících děl. Když např. v 50. letech vyšel román Lolita, ukončilo to politickou kariéru nakladatele Nigela Nicolsona.

Jaké stravě se vyhnout, abyste nepáchli potem?

V letních tropických dnech se zkrátka více potíme. Pocení je sice přirozený jev, ovšem může být značně obtěžující – zvlášť, když náš pot nepříjemně zapáchá. A některé potraviny zápach ještě zhoršují.

Kde všude se vám hodí francouzština

Francouzsky mluví podle statistik přes 220 milionů lidí po celém světě. Patří k hojně rozšířeným, avšak také – díky staletím vývoje – k nejsložitějším jazykům vůbec a je spjat s výjimečnou kulturou i nevšední kuchyní.

Odhalte tajemství hradu Veveří a užijte si k tomu muziku

Jak spojit zábavu a poznání v průběhu nadcházejícího víkendu? Navštivte hudební festival Hrady.CZ u brněnského hradu Veveří a využijte možnosti bezplatné prohlídky některého z hradních okruhů.

Jak jste na tom s váhou? Spočítejte si to v BMI kalkulačce

V současné době si začínají lidé uvědomovat, že správná životospráva se pozitivně podepisuje na zdravotním stavu. Pokud vám však váha ukazuje příliš vysoké číslo, měli byste přemýšlet nad změnou životního stylu.

Sovětský svaz by byl dnes menší, než Spojené státy

Na mapě světa vypadal SSSR opravdu mohutně, nedalo se jej přehlédnout. Plochou více než dvojnásobně převyšoval jakoukoliv jinou zemi a počtem obyvatel byl s náskokem na třetím místě, po Číně a Indii. To by dnes už ale neplatilo.

Lymská borelióza – lze se vůbec proti ní bránit?

Zákeřná nemoc se projevuje různými způsoby a při jejím neléčení může dojít až k nezvratnému poškození mozku, kloubů, nervů a imunitního systému. Věděli jste však, že obávané onemocnění nemusí způsobit pouze klíště?

Svatba trochu prakticky

V ten krásný okamžik, kdy se s partnerem rozhodnete vzít, nemyslíte na nic jiného než na úžasný svatební den a ještě báječnější budoucí společný život.

Dobré důvody, proč si dát studenou sprchu

Studená sprcha v horkých letních dnech osvěží. Kromě toho má ještě celou řadu pozitivních účinků na zdraví člověka.

Novější články Starší články Starší články