Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pracující ženy berou o 22% nižší mzdu než muži. Je dobré to změnit?

Proč jsou v naší zemi ženy platově znevýhodňovány a vydělávají téměř o čtvrtinu méně než muži?

Utajené druhé metro pod Moskvou. Fakta a mýty moskevské podzemní dráhy.

Které tajemné legendy a spekulace doprovází nejdůležitější dopravní tepnu ruského hlavního města?A jaká jsou fakta o nejvýkonnějším podzemním dopravním systému v Evropě?

Jak konečně (u)šetřit

Mnoho lidí dnes žije tzv. od výplaty k výplatě, nic tedy ze svého platu neušetří. Přitom se hodí mít nějakou finanční rezervu, na kterou může člověk třeba v nouzi sáhnout.

Jste nabaženi západem? Vydejte se na východ!

Generace husákových dětí o Rusku věděla téměř vše, znalosti té dnešní jsou spíše mlhavé a z velké míry ovlivněny politikou. Tu ale ponechejme stranou.

Klus na svém podzimním turné vyzývá ke vzájemnému dialogu a představuje nové žánrově rozmanité album.

SPOLU - takový je název dlouho očekávaného alba i koncertní šňůry, kterou zpěvák zahájil v brněnském Semilassu.

Nad Prahou zazněla Ruština

Rusky mluvící svět zažil uplynulý víkend v Praze malý svátek. Poprvé zde totiž zpíval Oleg Gazmanov, v zemích na východ od nás velmi známý. Koncert měl název „50 let na scéně“, což vypovídá samo o sobě o jeho dlouhé kariéře.

Pravá tantra nemá se sexem nic společného

Říká velmistryně tantry Tereza, žena, která dosáhla v této oblasti velkého poznání a dnes žije už v zahraničí. Tantra u nás dnes představuje dle jejího názoru ve většině případů čistou komerci, což je špatně.

První sex s novým partnerem: Jak se vyhnout trapasu?

První sex s novým partnerem je v mnohém specifický. Člověk toho druhého moc dobře nezná, neví, co se mu líbí a nelíbí. Je to zkrátka něco nového. Co dělat a nedělat, by první sex neskončil trapasem?

Chraňte svůj majetek speciálními krycími plachtami

Gril, bazén, dětské pískoviště, nebo třeba zahradní nábytek. Ale také stavební materiál či topivo různého druhu. To vše v letní sezoně necháváme víceméně bez povšimnutí a nezakryté. V zimě to už je ale jiné.

Měníte dodavatele elektřiny a plynu? Na tyto 3 věci nezapomeňte!

Rozhodli jste se pro změnu dodavatele energií? Možná není divu, jelikož váš údiv nad aktuálními fakturami se pomalu proměnil ve vztek a situace logicky gradovala.

Trápí vás v chladném období studené ruce a nohy měnící barvu? Možná trpíte Raynaudovou nemocí!

Raynaudův syndrom je poměrně rozšířené onemocnění, málokdo ho však rozezná. Jaké jsou jeho projevy a jak účinně proti němu bojovat?

Novější články Starší články Starší články