Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Chcete se začít příjemně hýbat? Pořiďte si koloběžku

Kdo z nás v dětství nevlastnil alespoň jeden model koloběžky? Tento dopravní prostředek, na němž ani nejedete, ani nejdete se poslední dobou dostává do popředí zájmu nejen dětských jezdců, ale i dospělých.

Diamanty jsou pro náročné. Dovolit si je ale může každý

Diamant je nejtvrdší přírodní drahý kámen. Na špercích se nejvíce cení drahé kameny s kulatým brusem, tzv. brilianty. Máme jej všichni nedomyslitelně spojen s luxusem.

Masivní jídelní stůl vás neomrzí, na rozdíl od jiných!

Jídelní stůl je jistě jedním z nejdůležitějších druhů nábytku. Je místem setkávání rodiny a přátel, těch nejbližších.

Repasované či předváděcí notebooky a PC: Žádný problém!

Uvažujete o koupi lepšího a výkonnějšího počítače či notebooku? Určitě jste přemýšleli nad tím, jak ušetřit a nekupovat kompletně nový přístroj, a narazili jste na repasované nebo předváděcí počítače či notebooky.

České matky nadávající na příspěvky od státu. Jsou na tom opravdu tak špatně?

Proč si rodiče malých dětí neustále stěžují, když mají v porovnání s ostatními státy nejdelší rodičovskou dovolenou v rámci EU a také jedny z nejvyšších příspěvků od státu?

Závislost na mobilním telefonu ničí partnerské vztahy

Alkohol, tabákové výrobky či hrací automaty již nejsou v kurzu. Přichází nový fenomén, který nás okrádá o peníze i čas, narušuje mezilidské vztahy a má negativní dopad také na náš sexuální život.

Jak vybrat pletací přízi? Zaměřte se na tloušťku, cenu a materiál

Pletací nebo háčkovací přízi vybírejte dle účelu, ke kterému ji budete potřebovat. Pletací příze se kupujte podle tloušťky vlákna, materiálu i značky. Víte, jak vybrat vhodnou pletací přízi? Pojďme se na to společně podívat.

Jak začít s kitingem?

Kite – tažný drak. Taková ta hračka, kterou ovládáte a ona vás někam doveze. Když to s ní tedy umíte …

Jak se stát lepším rodičem? Zkuste vychovávat podle Marie Montessori!

Jaká jsou základní pravidla a zásady pro výchovu dětí, ze kterých vychází stále oblíbenější alternativní vzdělávací systém?

Trh s elektromobily zažívá boom, ceny klesají, poptávka roste. Jak jsme na tom u nás?

V letošním roce se očekává zvýšený objem dodávek elektromobilu Tesla Model 3 do Evropy, což by mělo vyvinout tlak na ceny konkurenčních značek a povzbudit trh ojetin. Elektromobily zaujímají zatím pouhý zlomek na trhu s ojetinami.

Jaké výhody přináší soužití s kočkou?

Kočka jako lékař i terapeut nebo jako prevence před alergiemi. Jaké benefity můžete očekávat, když se stane součástí vaší domácnosti?

Starší články Starší články