Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Výkup aut bez průtahů aneb jak připravit auto na bezproblémový prodej

Mnoha lidem se čím dál častěji stává, že při výkupu aut není jejich vozidlo přijato. Autobazary totiž neustále zvyšují své standardy, a proto odmítají i zájemce, kteří by u nich nejspíš dříve i uspěli.

Kvalitní překladatelská agentura otevře vašemu podnikání dveře do celého světa

Počet firem a podnikatelů, kteří si při své činnosti nevystačí jenom s češtinou, neustále vzrůstá.

Renovace tonerů zlevňuje tisk i chrání životní prostředí

Bez vlastní tiskárny se dnes neobejde žádná kancelář. Ale i většina domácností. A její provoz rozhodně není nejlevnější. Přitom existují způsoby, jak i na tisku ušetřit. A zároveň i ulevit životnímu prostředí.

Kongres či školení na úrovni? Jedině v Praze

Hledáte prostory k realizaci podnikového školení? Sháníte místo ke konání konference nebo kongresu v měřítku větším, než je obvyklé?

Bazar dodávek Praha vám umožní rozjet podnikání levněji

Potřebujete k tomu, abyste konečně pořádně rozjeli své podnikání, dodávku? Vsaďte na užitkové automobily z bazaru. Šetří finance a rychle pomohou nastartovat podnikání.

4 praktické tipy pro zařízení kanceláře

Dobré zařízení kanceláře dokáže výrazně posílit pracovní výkonnost podobně jako špatné vybavení zbytečně snižuje komfort.

Strojírenská firma ŽĎAS a její pestré portfolio

Co se týče strojírenského trhu, jeho nabídka je opravdu rozmanitá. Působí na něm celá řada firem s různorodým zaměřením.

4 věci, které byste měli vědět, než začnete podnikat

Stavíte se na vlastní nohy a sbíráte užitečné rady, kde se dá? Pak si přečtěte pár osvědčených tipů, které vám podnikání značně ulehčí.

Jak uspět při přijímacím pohovoru? Ovládněte řeč těla a vyvarujte se nejčastějších neverbálních chyb!

Pomocí gest vás druhá osoba prokoukne dříve, než otevřete ústa. Můžete si tak pořádně zavařit, nebo naopak rozjet úspěšnou kariéru.

ePoptávka.cz dosáhla milionu poptávek za 124 miliard Kč!

Před 15 lety jsme spustili poptávkovou službu ePoptávka.cz. Postupně jsme se vypracovali v největší server svého druhu v ČR a na Slovensku (123dopyt.sk).

Starší články Starší články