Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Rusňákova Nadace DRFG podporuje kulturu v regionu

Podle aktivit, které DRFG podporuje, je zřejmé, že této investiční skupině nezáleží pouze na maximálním zisku. Pomáhá také v jiných oblastech, než jsou investice.

Kdy je načase změnit zaměstnání?

Změna zaměstnání patří k velmi důležitým, ale také těžkým životním rozhodnutím. Někdo má to štěstí, že ho jeho práce po dlouhé roky těší, baví a naplňuje. Ovšem mnohdy je načase zaměstnání prostě změnit.

Festival Polanka fest opět roztančil historickou Třebíč

Již třetí ročník oblíbeného festivalu proběhl tento víkend v areálu třebíčského koupaliště. Jaká byla atmosféra akce, která lákala na zvučná jména kapel, jako jsou Chinaski, Rybičky 48, Mig 21, Mandrage a mnohé další?

Povinné školení řidičů absolvované v pohodlí domova? Ano, jde to

Snad každý, kdo byl někdy v zaměstnaneckém poměru a k výkonu svého povolání byť jen občas používal automobil, jistě má v živé paměti nezáživná a víceméně formální školení řidičů. Ta už naštěstí jsou minulostí.

Sháníte zaměstnance? Buďte napřed před ostatními zaměstnavateli

Současná hospodářská situace pozvedla ekonomickou úroveň České republiky na historické maximum. Nezaměstnanost je rekordně nízká, dokonce i v nejhůře obsazovatelných krajích se daří nalézt uplatnění lidem v mnoha profesích.

SEO novinky pro rok 2018

Rok se s rokem sešel a nastává tak správný čas na seznámení se s novými trendy pro SEO.

Digitalizace kanceláře – čím začít?

Jen těžko si lze v dnešní době představit kancelářský stůl, na kterém by nestál osobní počítač, prostřednictvím kterého pracovníci plní většinu svých povinností.

Jak lze ovlivnit návštěvnost vašich webových stránek?

Rozjeťe své on-line podnikání naplno a využijte efektivní nástroje a metodiky internetového marketingu, díky kterým zvýšíte relevantní návštěvnosti vašeho webu a vybudujete širší povědomí o vaší značce.

Studium MBA na prestižní škole vás posune dál

Dynamický rozvoj prakticky ve všech oborech lidské činnosti klade na pracovníky stále nové a nové nároky v oblasti odborných či obecných znalostí i flexibility.

Jedním klikem získáte nové dovednosti i užitečné informace o zaměstnavatelích

Užitečné informace

Novější články Starší články Starší články