link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Zvířata jako rukojmí nejen kosmetického průmyslu

Kolik ročně zemře zvířat v důsledku naší touhy po dokonalosti a jaké pokusné metody jsou na nich aplikovány?

Minimální nezaměstnanost velí k profesionalizaci personálního oddělení

Světová ekonomika nyní roste a nejinak je tomu i v České republice. Jak ve výrobním, tak i v mnohých dalších sektorech je dostatečné množství práce a v nejbližší budoucnosti to nevypadá, že by se mělo něco měnit.

Ojeté auto od důvěryhodného dealera je rozhodně výhra

Nové, či ojeté? Raději na leasing? To je otázka každého, kdo si plánuje pořídit vlastní auto.

První várka piva byla uvařena v září, přesně před 473 lety

V Brně, na nároží Starobrněnské a Dominikánské ulice, při dnešním Šilingrově náměstí a někdejší Brněnské bráně, stával od 16. století městský pivovar, kdysi největší podnik svého druhu na celé Moravě.

Už tento čtvrtek se koná pátý ročník oblíbené konference ShopCamp

Pátý ročník populární konference ShopCamp se odehraje už ve čtvrtek 13. září na Fakultě architektury ČVUT v Praze, a tak se za několik málo dnů do hlavního města sjedou přední tváře české a slovenské e-commerce scény.

Práce 32 hodin týdně s platem 40 hodin? Zajímavý experiment překvapil svými výsledky!

Líbilo by se vám pracovat pouze 4 dny v týdnu za stejných platových podmínek?

Co takhle vylepšit si profesní životopis?

Není žádným tajemstvím, že vzdělání je v současné době velice důležité. A nejen to jednorázové, které zakončíte maturitou či státnicemi. Rekvalifikační kurzy se staly běžnou součástí profesního rozvoje.

Rusňákova Nadace DRFG podporuje kulturu v regionu

Podle aktivit, které DRFG podporuje, je zřejmé, že této investiční skupině nezáleží pouze na maximálním zisku. Pomáhá také v jiných oblastech, než jsou investice.

Kdy je načase změnit zaměstnání?

Změna zaměstnání patří k velmi důležitým, ale také těžkým životním rozhodnutím. Někdo má to štěstí, že ho jeho práce po dlouhé roky těší, baví a naplňuje. Ovšem mnohdy je načase zaměstnání prostě změnit.

Festival Polanka fest opět roztančil historickou Třebíč

Již třetí ročník oblíbeného festivalu proběhl tento víkend v areálu třebíčského koupaliště. Jaká byla atmosféra akce, která lákala na zvučná jména kapel, jako jsou Chinaski, Rybičky 48, Mig 21, Mandrage a mnohé další?

Novější články Starší články Starší články