Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Máte chuť na nudapláž?

Také jste se ještě nikdy neodhodlali odložit si i to málo, co nosíte na pláži? Plavky dnes bývají velmi titěrné, a tak by se dalo říct, že už je jedno, jestli vyrazíme nazí. Ale přeci jen je lepší zvolit specializovanou pláž.

Pokud vás už nebaví posunovat si každou chvíli plavky o kousíček níž za účelem zmírnění rozdílu mezi opálenou a sluncem nedotčenou pokožkou a k tomu nejste příliš stydliví, můžete se snadno proměnit v nudistu a vybrat si některou z pláží, kde svou nahotou určitě nikoho nepohoršíte.
 
Na takovém místě se bezstarostně všichni pohybují tak, jak je stvořila sama příroda. V Čechách se můžete vydat třeba do Kralup nad Vltavou na Sadskou, na Mácháč, Rozkoš, Lhotu, do Poděbrad a spoustu dalších měst a míst, která jsou takto směrovaná.
 
V Praze najdou nudisti útočiště například na Šárce, Motole na přehradě v Hostivaři a nebo ve Žlutých lázních. Více informací o všech lokalitách najdete třeba na webu naturismus.cz.
 
Kde souseda nepotkáte
 
Kdybyste ale chtěli mít  jistotu, že nepotkáte žádného souseda nebo známého, vyrazte někam dál, kde se šance na nečekaná střetnutí rovnají téměř nule.
 
Mezi TOP10 světových nudapláží patří z Evropy kupříkladu Playa de Tahiti ve francouském Saint Tropez, kde můžete potkat i známé osobnosti jako Naomi Campbell, Joan Collins a další.
 
Na řeckém ostrově Myklonos nahotě přeje Paradise Beach a ve Španělsku, na ostrově Ibiza, hledejte pláž s názvem Playa dén Bossa.
 
Na ostrově Bali v Indonésii je další přenádherná pláž pro nudisty pojmenovaná Kuta Beach. Domorodci zde mají obnažené Evropany opravdu v oblibě a udělají pro jejich spokojenost mnoho. Rovnou k vodě vám třeba přinesou kokosový ořech, různé drinky nebo místní pálenku.
 
V souboru nejkrásnějších deseti světových nudapláží se nachází také známá South Beach v Miami na Floridě, kde jsem tedy žádného naháče nespatřila, ale nudistická bude pravděpodobně jen některá její část.
 
V Kalifornii si zajeďte do San Diega na Black's Beach nebo zamiřte rovnou na věhlasnou Copacabanu brazilského Rio de Janeira. Tam však muži musí mít zakrytý penis a ženy bradavky a klín.
 
Řešení pro pány se nabízí – ponožka? Ale co pro dámy? Co třeba na bradavky přilepit třpytivé samolepky tvaru hvězdiček ve stylu karnevalu v Riu a na klín při opalování položit z moře vylovenou mušli?

Byli už jste na nudapláži?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 1