link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pizza / foto: sxc.hu

Skočte si na pizzu za tisíce

Zaleťte si do New Yorku a dejte si pizzu. Žádnou obyčejnou, ale za tisíc dolarů!

Jen málokdo si pod pojmem luxusní večeře představí pizzu. A opravdu velice těžko byste hledali někoho, kdo by za pizzu byl ochoten zaplatit 1000 dolarů. V jedné newyorské pizzerii se rozhodli, že vnímání pizzy jako obyčejného fastfoodového produktu změní.
 
Nino Selimaj, kterému v New Yorku patří síť šesti pizerií, tento týden široké veřejnosti představil svůj nejnovější doplněk "běžné" nabídky. Jednoduše pojmenovaná "Luxury Pizza" má klasický průměr - 30 cm. Tím ale její srovnání s běžnou pizzou končí. 
 
S touto pizzou si pochutnáte na šesti druzích kaviáru, humrovi zalitém francouzskou smetanou a posypaném pažitkou, a samozřejmě na několika vybraných druzích sýra.
 
"Uvědomuji si, že to nebude pro každého, ale v New Yorku je spousta lidí, kteří si něco takového můžou dovolit, a jakmile ji jednou zkusí, budou se stále vracet. Je prostě výtečná", říká Nino Selimaj, přistěhovalec z Albánie, který začal žít svůj vlastní americký sen už před 29 lety, kdy se jeho rodina do New Yorku přistěhovala.
 
Pokud byste na exkluzivní pizzu dostali chuť, raději do restaurace zavolejte 24 hodin předem, aby měl kuchař vůbec po ruce všechny ingredience.

Co si o tom myslite vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 293