Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Itálie vs. Chorvatsko - nebližší přímořské destinace. Jakou zvolit pro vaši letní dovolenou?

Léto se pomalu blíží a s ním i čas dovolené a odpočinku. Češi každým rokem jezdí nejraději do Chorvatska nebo do Itálie, což jsou destinace, do kterých se od nás k moři dostaneme poměrně snadno a rychle.

Kam na výlet? Potěší špacír na zámky, hrady, rozhledny i do jeskyní!

Jaro vybízí ke sportovním aktivitám. Už se nám nechce sedět doma a prahneme po procházkách, kolektivních hrách, cvičení a výletech do přírody. Člověk je tvor zvídavý a čas od času se nespokojí jen tak s nějakým špacírem.

Mauricius – exotická dovolená na pozoruhodném ostrově v Indickém oceánu

Ostrovní stát v Indickém oceánu, Mauricius, leží asi 900 kilometrů východně od Madagaskaru a nabízí nevšední dovolenou mezi Afrikou a Asií.

Slovenská jezera – pohoda jako u moře a rozumí tam česky

Vydejte se jen pár hodiny cesty k našim východním sousedům a přesvědčte se, jaké možnosti a služby nabízí zdejší vyhlášená jezera.

Neznámá místa ukrývající opravdové přírodní skvosty

Existuje nespočet překrásných míst, na kterých nám příroda ukazuje, jak mocná je čarodějka, a jaká kouzla kolem nás dokáže vytvořit.

Víte o existenci nejpodivnějších tvorů naší planety?

Příroda nás ve svých rozmanitých kouzlech neustále překvapuje a nejvíce se jí to daří ve světě živočichů. Někteří z nich jsou natolik prapodivní, že mnozí z nás mohou dokonce pochybovat o jejich existenci.

Tajuplná místa v Evropě opředená legendami

Máte rádi taje, záhady, pověsti a legendy, které souvisí s nějakým místem, a rádi byste je viděli na vlastní oči?

Světové mosty jen pro odvážné povahy

Máte rádi adrenalinové zážitky, při kterých se vám rozbuší srdce přepadá vás lehká závrať? Pokud jste dobrodružné povahy a rádi překonáváte sami sebe, zkuste si představit, jak byste asi zdolali některý těchto mostů.

Co by měl laik vědět o údržbě automobilu

Než vyjedete na cesty

Poznejte kouzlo cestování obytným vozem

Cestování ve svém

Novější články Starší články Starší články