Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Slovensko, to není jen Bratislava a Tatry!

Objevte zajímavá místa našich východních sousedů, která nejsou příliš zmiňovaná v turistických průvodcích, přesto však stojí za návštěvu. Vynechte pro tentokrát návštěvu hlavního města či turistku v Tatrách a poznejte nové.

Cestování s malým miminkem - jak si užít dovolenou s těmi nejmenšími

Nastala doba dovolených a mnoho rodičů řeší otázku, zda vycestovat s malým miminkem do zahraničí. Bojí se hlavně zdlouhavé cesty, na které je mohou potkat až několikahodinové zácpy a neví, jak se na dovolenou připravit

Vieste a Peschici - perly italského Gargana

Navštivte malebný kousek Itálie, který vás okouzlí typickou jižanskou atmosférou. Najde zde úchvatnou přírodu i ospalá městečka vybudovaná na skalnatých výběžcích, která nabízí krásné výhledy na přilehlé pláže.

Jak ovlivní MS ve fotbale tvář současného Ruska?

Již 14. června bude oficiálně zahájeno letošní MS ve fotbale, které se tentokrát pořádá v Rusku. A jelikož jde o událost světového významu, je třeba se na ni pořádně připravit.

Krkonoše – starobylé pohoří a prababička Alp

Víte, že v našich nejvyšších horách naleznete kromě Sněžky například rostliny, které se nikde jinde nevyskytují? Právě proto jsou přísně chráněným národním parkem, který však přímo vybízí k návštěvě.

Jak dlouho trvá zhotovení víza do Ruska?

Stejně jako v případě zhotovení víz do jiných států, i zde platí pravidlo nenechávat nic na poslední chvíli.

Kam se v Evropě vydat na horolezeckou dovolenou?

Skály milujete natolik, že si bez nich nedokážete představit ani svou dovolenou? Čím dál více lidí, především těch mladých, vyhledává aktivní odpočinek.

Jižní Čechy – romantický kraj rybníků, nabízející zajímavé zážitky

V Budějovicích by chtěl žít každý. Tuto hlášku asi všichni dobře známe. Ovšem i ti, kteří zde nežijí a do Jihočeského kraje zavítali, musí potvrdit, že na tom něco bude. Přírodu i historii najdete právě zde.

Nejmenší český kraj nabízí ideální místo k odpočinku

Karlovarský kraj je nejmenším na rozlohu i nejméně zalidněným českým regionem. Není proto divu, že mimo jeho území vidíte na silnicích auta s registrační značkou „K“ poměrně zřídka. To ovšem nebrání k jeho návštěvě.

Itálie vs. Chorvatsko - nebližší přímořské destinace. Jakou zvolit pro vaši letní dovolenou?

Léto se pomalu blíží a s ním i čas dovolené a odpočinku. Češi každým rokem jezdí nejraději do Chorvatska nebo do Itálie, což jsou destinace, do kterých se od nás k moři dostaneme poměrně snadno a rychle.

Novější články Starší články Starší články