Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Rádi táboříte po Evropě? Vybírejte pouze z kvalitních kempů.

Jezdíte rádi na dovolenou do kempu, ale cena za ubytování vám přijde příliš vysoká? Přinášíme tipy, jak můžete snížit vaše náklady na minimum a zároveň trávit dovolenou v nejlépe vybavených kempech v tuzemsku i v zahraničí.

Bělorusko – opomíjený poklad, kde už není potřeba vízum

Když se řekne Bělorusko, každý si představí nevyvinutou, špatně fungující zemi s nespokojenými lidmi, s potlačovanou politickou opozicí, která se kvůli tvrdé represi prezidenta Lukašenka nemůže ujmout moci v zemi, jak by národ chtěl.

4 tipy, jak vybrat zimní pneumatiky

Připravte na zimu svého plechového miláčka

Plitvická jezera: Kde zanechal stopy Vinnetou

Plitvická jezera dala název chorvatskému národnímu parku, který najdeme mezi vápencovými skalami Velká a Malá Kapela ve střední části Chorvatska.

Malebné Luhačovice zregenerují vaše tělo i mysl

Kdo by neznal největší moravské lázně, proslulé svými třinácti léčivými prameny? Nádherné městečko v lůně CHKO Bílé Karpaty je ideálním místem pro wellness pobyty, lázeňskou léčbu, turistiku i rodinnou dovolenou.

Nezávislost na cestách: Volba karavanu či obytného vozu?

Pokud se nechcete se na Vaší dovolené přizpůsobovat diktátu cestovních kanceláří, ale vyhovuje vám cestování po vlastní ose s možností se přemístit na jiné místo, jasnou volbou je pro vás dovolená karavanem či obytným vozem.

Modrá vlajka -  potvrzení kvality a čistoty pláží

Pokud si prohlédnete katalogy cestovních kanceláří, ve všech najdete obrázky krásně čistých, upravených pláží, které Vás lákají k vytoužené dovolené. Realita však bývá často odlišná.

Poznejte české Jeseníky

Aktivní odpočinek

Čekají vás začátky v cizině? Překlady vyřeší odborník

V cizině bez potíží

Pražský Karlín - ideální destinace pro soukromé i služební cesty

Pokud se chystáte navštívit naše hlavní město, jistě budete přemýšlet, v jaké městské části zvolíte vhodné ubytování. Jako jedna z nově preferovaných oblastí se jeví městská část Karlín.

Novější články Starší články Starší články