Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Víte o existenci nejpodivnějších tvorů naší planety?

Příroda nás ve svých rozmanitých kouzlech neustále překvapuje a nejvíce se jí to daří ve světě živočichů. Někteří z nich jsou natolik prapodivní, že mnozí z nás mohou dokonce pochybovat o jejich existenci.

Tajuplná místa v Evropě opředená legendami

Máte rádi taje, záhady, pověsti a legendy, které souvisí s nějakým místem, a rádi byste je viděli na vlastní oči?

Světové mosty jen pro odvážné povahy

Máte rádi adrenalinové zážitky, při kterých se vám rozbuší srdce přepadá vás lehká závrať? Pokud jste dobrodružné povahy a rádi překonáváte sami sebe, zkuste si představit, jak byste asi zdolali některý těchto mostů.

Co by měl laik vědět o údržbě automobilu

Než vyjedete na cesty

Poznejte kouzlo cestování obytným vozem

Cestování ve svém

Utajená místa na zemi s absolutním zákazem vstupu

Stále ještě existují oblasti, do kterých nemá běžný smrtelník přístup a jejich návštěva je téměř bez šance . Často jsou to místa skrytá, utajovaná, někdy i chráněná a hlídaná vládou a vojenskými jednotkami.

Chcete koupit nové auto? A přemýšleli jste nad operativním leasingem?

Sníte o novém voze?

Jak se žije mladým dívkám na Donbasu - východě Ukrajiny?

Gajane je 18 let a studuje Doněckou univerzitu – právní fakultu. Jak se žije jí a jejím vrstevníkům v největším městě povstaleckého Donbasu – Doněcku? Spolupracovníci magazínu přinesli z této tajemné oblasti zajímavou reportáž.

Jak najít ideální rodinné auto?

Jaký je ideální rodinný vůz?

Jaká jsou nejbezpečnější místa v Evropě pro cestování a turistiku?

Přemýšlíte, kam se vypravit na dovolenou a vaší hlavní prioritou je pocit bezpečí v dané zemi? Přinášíme přehled nejbezpečnějších míst v Evropě, která mají co nabídnout, a zároveň se do nich můžete vypravit bez obav.

Novější články Starší články Starší články