Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Jak ovlivní MS ve fotbale tvář současného Ruska?

Již 14. června bude oficiálně zahájeno letošní MS ve fotbale, které se tentokrát pořádá v Rusku. A jelikož jde o událost světového významu, je třeba se na ni pořádně připravit.

Krkonoše – starobylé pohoří a prababička Alp

Víte, že v našich nejvyšších horách naleznete kromě Sněžky například rostliny, které se nikde jinde nevyskytují? Právě proto jsou přísně chráněným národním parkem, který však přímo vybízí k návštěvě.

Jak dlouho trvá zhotovení víza do Ruska?

Stejně jako v případě zhotovení víz do jiných států, i zde platí pravidlo nenechávat nic na poslední chvíli.

Kam se v Evropě vydat na horolezeckou dovolenou?

Skály milujete natolik, že si bez nich nedokážete představit ani svou dovolenou? Čím dál více lidí, především těch mladých, vyhledává aktivní odpočinek.

Jižní Čechy – romantický kraj rybníků, nabízející zajímavé zážitky

V Budějovicích by chtěl žít každý. Tuto hlášku asi všichni dobře známe. Ovšem i ti, kteří zde nežijí a do Jihočeského kraje zavítali, musí potvrdit, že na tom něco bude. Přírodu i historii najdete právě zde.

Nejmenší český kraj nabízí ideální místo k odpočinku

Karlovarský kraj je nejmenším na rozlohu i nejméně zalidněným českým regionem. Není proto divu, že mimo jeho území vidíte na silnicích auta s registrační značkou „K“ poměrně zřídka. To ovšem nebrání k jeho návštěvě.

Itálie vs. Chorvatsko - nebližší přímořské destinace. Jakou zvolit pro vaši letní dovolenou?

Léto se pomalu blíží a s ním i čas dovolené a odpočinku. Češi každým rokem jezdí nejraději do Chorvatska nebo do Itálie, což jsou destinace, do kterých se od nás k moři dostaneme poměrně snadno a rychle.

Kam na výlet? Potěší špacír na zámky, hrady, rozhledny i do jeskyní!

Jaro vybízí ke sportovním aktivitám. Už se nám nechce sedět doma a prahneme po procházkách, kolektivních hrách, cvičení a výletech do přírody. Člověk je tvor zvídavý a čas od času se nespokojí jen tak s nějakým špacírem.

Mauricius – exotická dovolená na pozoruhodném ostrově v Indickém oceánu

Ostrovní stát v Indickém oceánu, Mauricius, leží asi 900 kilometrů východně od Madagaskaru a nabízí nevšední dovolenou mezi Afrikou a Asií.

Slovenská jezera – pohoda jako u moře a rozumí tam česky

Vydejte se jen pár hodiny cesty k našim východním sousedům a přesvědčte se, jaké možnosti a služby nabízí zdejší vyhlášená jezera.

Novější články Starší články Starší články