Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
50 cent / foto: 50cent.com

Kupujte 50 Centa, možná je to naposledy

Být rapperem není legrace. Kolem vašeho jména musí být vždy mediálně živo, i kdyby na to měla prasknout existence. Vezměte si takového 50 Centa, 11. září mu vyjde nové album Curtis, ale ve stejný den chce na trh i jeho konkurent.

50 Cent samozřejmě zavětřil, že by nová deska Kanye West mohla být problém a rozhodl se jednat. Nejprve se snažil pozvat svého soka do televizní debaty, kde by si o chystaném souboji alb popovídat, ale Kanye West se jeho snaze od srdce zasmál. „O čem bych tam asi tak měl vykládat? To radši půjdu do studia a něco natočím,“ prohlásil.
 
Zhrzený 50 Cent se tedy obrátil na fanoušky s poměrně nekompromisním prohlášením. Pokud si nebudete mou desku kupovat v množství větší než velkém, kašlu na vás. „Budu pracovat pouze pro druhé, sólové album už nikdy nevydám,“ nechal se rapper slyšet.
 
Jakkoliv podobný krok zavání umíněností a trucovitostí malého děcka, při pohledu do prodejních žebříčků má 50 Cent více než slušné šance Westovu novinku trumfnout. Zatím poslední album The Massacre šlo přes pult v osmimilionovém nákladu, čímž Kanye Westa trumfl o tři miliony.
 
Na novince Curtis najdeme následující tracky: Straight To The Bank, Still Will Kill (feat. Akon), Smile, She Wants It, Peep Show, My Gun Go Off, Movin On Up, Hands Up High (feat. Tony Yayo), Fully Loaded Clip, Follow My Lead (feat. Robin Thicke), Fire (feat. Nicole Sherzinger And Young Buck), Destiny, Officer Down, Come and Go, Amusement Park, All Of Me (feat. Mary J Blige), 187, The Mechanic (feat. Tony Yayo).
 
Takže, pravověrní hopeři, prkenice na stůl a pokud nechcete, aby se váš miláček navěky odmlčel, kupte si pro jistotu hned dvě CD. Ale všichni víme, jak to s podobně razantními prohlášeními zpravidla bývá...

Podpoříte 50 Cent v souboji s konkurencí?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 22