Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Agent Bourne v akci / foto: Magazín.cz

Bourne v nejlepší formě

Po třech letech se na plátna kin vrací Jason Bourne v jednoznačně nejlepší části celé třídílné série.

Od minulého Bournova mýtu se naštěstí nepozměnil tvůrčí tým, a tak opět na režijní sesličce posedává Paul Greengrass, který svou formu natáčení opět ještě více „rozhrkal“. Matt Damon již naplno zapadl do role hlavního hrdiny, trpícího amnézií, a John Powell strávil dlouhou dobu v nahrávacím studiu skládáním dalších povedených hudebních kousků.
 
Takže všechno jak má být. Výsledkem je ukázkový prototyp inteligentního a moderního akčního filmu, který sází na realistické vyznění v pořádně drsném a syrovém duchu. Díky tomu je v soubojích, přestřelkách a automobilových honičkách cítit ohromná síla, zápal všech aktérů a také uvěřitelná atmosféra, že tu jde skutečně o život.
 
Aby taky ne, když se elitní tajný agent Jason Bourne téměř kontinuálně vydává do dalšího hledání pravdy ohledně své minulosti. Tuto náročnou cestu za poznáním mu samozřejmě znovu komplikují nejvyšší organizace celého světa.

Bourneovo ultimátum
Režie: Paul Greengrass. Hrají: Matt Damon, Julia Stilesová, Paddy Considine, Edgar Ramirez, Joan Allenová a další.

Těšíte se na další osudu Jasona Bourna?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 5