Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Michael Jackson / foto: Shutterstock

Michael Jackson o palác nepřijde. Zatím...

Napsat, že Michaelu Jacksonovi se v posledních letech nedařilo nejlépe, by znamenalo hrubě podcenit skutečnost.

Však to známe – nařčení ze sexuálního obtěžování mladých hochů, dluhy, pošramocená pěvecká kariéra, skandál pomalu na každém kroku. Pod stále ještě úřadujícím popovým králem se trůn povážlivě kymácí a pro skeptiky je jen otázkou času, kdy se zhroutí definitivně.

Štěstí v neštěstí?
Věrní fanoušci na druhé straně vítají každou aspoň trochu pozitivní zprávu. Budiž, jedna by byla: před časem médii prosákla informace, že Jacksonovi díky dluhům a nesplácení půjčky zřejmě odeberou jeho pohádkový ranč Neverland, který si před lety zbudoval, aby utekl z šedivé reality do říše plyšových zvířátek, růžových medvídků a přítulných dětských náručí.

V loňském roce si právě na toto stavení zpěvák půjčil kulatou sumičku 23 miliónů dolarů a prý se mu jaksi nechtělo je splácet. Přitom mu hrozilo, že v případě, překročí-li dlužná částka 212 000 dolarů, bude mu majetek zabaven.

Mluvčí podivínského hudebníka ovšem nedávno uvedla, že Michaelovi nic takového nehrozí. „Pan Jackson nikdy neměl problémy se splátkami,“ prohlásila rezolutně, aby vyvrátila spekulace novinářů.

Nevzdává se, maká
Další dobrou zprávou pro všechny Jacksonovy věrné je, že král popu momentálně podle všeho pracuje na novém albu. Před časem dokonce na internet uniklo pár (zřejmě) demosnímků z chystaného alba, které by mělo vyjít v příštím roce. Nic bližšího, ani žádné oficiální stanovisko, dosud není známo.

K zatím poslednímu albu se Jackson zmohl v roce 2001. Neslo název Invincible a na rozdíl od svých předchůdců, které vesměs bouraly hitparády a prodávaly se po miliónech, poněkud zapadlo. Návrat se vším všudy by tedy byl více než vítaný. Otázkou samozřejmě zůstává, zda má bývalý popový vizionář stále ještě co nabídnout.

Myslíte, ža Michael Jackson patří do šrotu?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 90