Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Valkyra / foto: sxc.hu

Sex na jednu noc. Proč ne?

Sex na jednu noc není nic špatného, pokud se dodrží „bezpečnostní“ opatření. Člověk na oplátku zjistí, jaký je sex s někým novým a druhý den mu zůstane jen vzpomínka. Žádné závazky, žádné nevyprané ponožky ani problémy.

„Chtěla jsem to zkusit. Nedávno jsem se rozešla s dlouhodobým partnerem, nechtěla jsem žádný nový vztah. Ale sex mi chyběl,“ popsala Magazínu své zkušenosti třiatřicetiletá Jana. „Sexuální abstinence mi nikdy moc nešla. Ale byla jsem vždy věrná. Proto mě také vzrušovala představa, že poznám něco nového v posteli,“ dodala.

 
„Zase jsem ženská“

Povedlo se, na jednom z podnikových večírků si velmi dobře rozuměla se svým kolegou z Brna. Po několika drincích spolu před půlnocí zmizeli do jejího pražského bytu. „Řekli jsme si, že víme, co chceme a nic víc od toho neočekáváme. Prožili jsme báječnou noc a ráno se prostě rozloučili a šli svou cestou.“

 

Od té doby si ani nevolají, ani pracovně se nestýkají. „Ale rozhodně musím říci, že to bylo opravdu hodně vzrušující. Skvěle jsem si to užila, cítila jsem daleko větší touhu než předtím se svým dlouhodobým partnerem. Cítila jsem se zase jako žena, ne jako uklízečka, pradlena a kuchařka v jedné osobě,“ doplnila Jana.

 
Myslete na ochranu

Vždy je ovšem potřeba myslet na bezpečný sex. To platí jak pro muže, tak pro ženy. Při souloži se lze chránit prezervativem, pokud používáte některou z pomůcek, např. vibrátory, zásadně je nepůjčujte nikomu cizímu. Pamatujte, že ať je váš partner na následující noc sebesympatičtější, vaše zdraví je to nejdůležitější.

 

Další pravidla? Jsou jasná. V sexu na jednu noc nejde o lásku, na city zapomeňte. Pokud si na začátku jasně řeknete, co chcete, neměňte svůj postoj. Užijte si noční dotyky a sex, ale buďte realističtí a kroťte případné rodící se city. Pokud nechcete mít sebemenší problémy, vůbec si nevyměňujte telefonní čísla, vyhnete se tak budoucím nepříjemnostem nebo trapasům.

 
Do ničeho se nenuťte

Ani romantika nemá v sexu na jednu noc místo. Kytici rudých růží na nočním stolku po prohýřeném večeru nečekejte. Ani dlouhé předehry se nedočkáte. Ale vždyť to také není to, co jste očekávali. Jde o vášeň, divokost, splnění erotických snů.

 

A v neposlední řadě – do ničeho se nenuťte. Vždy buďte sami sebou a dělejte jen to, co je vám příjemné. Jen tak může být i sex na jednu noc příjemným a vzrušujícím zážitkem.

Zažili jste někdy sex na jednu noc? A co tomu říkáte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 162