Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Drsná láska / foto: sxc.hu

Chcete lepší sex? Máme pár tipů

Nic nezpříjemní večer po namáhavém dni natolik, jako příslib dobrého sexu. Abyste v ložnici udrželi vždy dobrou náladu, je třeba zkoušet i nové věci, objevovat skrytá místa. Jinak se sex stane pouhou nudnou rutinou.

1. Převažte oči

Přece víte, že nevidomým se markantně zlepšují jiné smysly? Mozek jednoduše odstřihne handicapovaný smysl a věnuje se více těm zbylým. Tak proč toho nevyužít i v posteli. Zakryjte partnerovi oči, to zvýší ostrost jeho dalších smyslů a zároveň zapříčiní, že se naprosto koncentruje na to, co se s ním bude dále dít. A více si to užije.

 
2. Vy dva a… vibrátor

Mnoho žen vlastní vibrátor. A používá ho. Užijte si noc ve třech, pozvěte jejího kamaráda mezi vás. Pokud můžeme, doporučujeme použít vibrátor mezi předehrou a samotným stykem.

 
3. Dopřejte si navzájem masáž

Jemná erotická masáž patří mezi parádní předehry. Dejte si sprchu, lehněte si na postel břichem dolů a věnujte se postupně jeden druhému. Masírujte záda, chodidla i celé tělo, ale pozor – nenechte relax dojít příliš daleko. Cílem není slastná únava, ale stimulace!

 
4. Změňte identitu

Okořeňte si sex tím, že vyměníte prostředí a postavy, které v něm hrají. Oblečte se jako doktor a sestřička, instalatér a bohatá panička, nebo cokoliv jiného. Nemusíte mít ani kostýmy, chovejte se k sobě jako lidé, co se právě poznali na baru. Prostě změňte identitu, i když jen na hodinu.

 
5. Mluvte sprostě

Buďte lascivní, oplzlí. Řekněte si navzájem, co byste s tím druhým rádi dělali a jak. A nežinýrujte se… To je mimochodem i dobrá cesta poznat přání a tužby vašeho partnera či partnerky a oživit tak váš sexuální repertoár.

 
6. Nová místa i pozice

Kdy jste se naposledy milovali na sedačce? Nebo v kuchyni? Děláte pořád jen ty své tři nebo čtyři obvyklé pozice? Ale sex není jen o misionářské poloze, nebo jen o „jízdě na koníčkovi“ apod. Vždyť je spousta dalších možností. Jestli nevíte, jak na to, skočte do knihkupectví pro Kamasútru, nebo – jestli se stydíte – objevte novinky na internetu…

 
7. Zacvičte si a hurá na to

Po jakékoliv fyzické námaze se lidé vesměs cítí velmi dobře. Stále totiž jedou na vlně endorfinů. Zkuste si relax po cvičení oživit sexem. Ale musíte myslet také na pauzu mezi oběma aktivitami. Na sex jděte až hodinu po posilovně nebo čemkoliv jiném. Mezitím si dejte sprchu, chvíli relaxujte a pak si užijte…

 
8. Mluvte o představách a touhách

Pokud si budete vyprávět o tom, jak si představujete toho druhého, v jakých pozicích a situacích spojených se sexem, oživí to váš milostný život. Spolehlivě.

 
9. Zastavte „pana Fofra“

To platí zejména pro muže, ale ženy by měly hrát s nimi. Takže chlapi, pokud chcete vydržet déle, zkuste kondom (pokud ho nenavlékáte vždy), nebo při sexu myslete na něco úplně jiného. Na něco, co s tím, co právě děláte, ani nesouvisí. Další úspěšnou taktikou může být „zdržet“ se orálním sexem a zakázat partnerce, aby vás přitom stimulovala. Ženy, v zájmu věci, dodržujte to...

Máte další tipy pro vylepšení sexuálního života?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 70