Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: SXC.hu

Sado-maso není jen pro zvrhlíky

Proč nezkusit sado-maso? Nechte se inspirovat! Půjdeme na to něžně.

Sadomasochistické praktiky jsou jen pro zvrhlíky. To je obecně přijímaný názor. Pro mnoho lidí může mít představa bolesti při sexu skutečně pachuť zvrácenosti. Přesto ale stále více párů překračuje pomyslná tabu a zkouší výlety do sexu s příchutí zakázaného ovoce.

Na druhou stranu, proč odsuzovat to, že někdo to prostě jen rád jinak. S/M salóny vydělávají na tom, že poskytují svým zákazníkům jistý druh terapie. Máte vztek na svého šéfa? Sjíždí vás za nesmysly a vy se nemůžete ozvat? Nevadí. S/M salon vám poskytne otroka, na kterém si vztek nahromaděný v práci můžete vybít. Ovšem jen v rámci dohodnutých pravidel a hranic.

A to je to nejdůležitější - hranice. Když se dva domluví, kam až může zajít, co je jednomu i druhému příjemné není na takových praktikách zvrhlého vůbec nic. Právě naopak, můžete prozkoumávat nové obzory a hranice sexu!

Hedvábný šátek je nepostradatelný
Ale zpět k nápadu S/M na něžný způsob. Pokud máte stále pocit, že tohle není nic pro vás, přeberte jen některé praktiky a rekvizity a upravte je tak, aby vám v nich bylo dobře!

Připadají vám pouta moc chladná a studená? Nahraďte je hedvábným šátkem, kterým partnerku či partnera ( Dobře si rozmyslete, kterému z vás bude více sedět submisivní role a komu dominatní role) pevně přivážete k posteli.

Představa latexové masky na obličeji není pro mnoho z nás také moc rajcovní, možná v nějakém béčkovém hororu. Na druhou stranu, představa partnera, který má přivázané ruce a navíc nevidí, co chystáte, je vzrušující až moc, že? Druhým hedvábným šátkem zavažte oči a vaše milování vstoupí do další dimenze.

Bez komedie to nejde
Pro S/M praktiky platí mnohem více než pro “klasický” sex určení rolí, jak jsme se zmínili výše. A umění je zahrát. Pokud si bude partner, který je uvázaný diktovat, co se bude dít, nemůže to fungovat! To, jak bude milování probíhat určuje ten, který má v tu chvíli dominantní roli. Říká, kdy se co bude dít, kdy se budete líbat a kdy pokročíte dál.

Pokud si nejste jisti, která role vám bude spíš sedět, musíte to vyzkoušet. Zdaleka neplatí, že muž je vždy dominantní! Jen se nestydět!

Jak daleko byste chtěli zajít vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 95