Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zamilovaní / foto: sxc.hu

Objevte mužský G bod. Zešílí z toho!

Muži jsou posedlí hledáním erotogenních zón u žen, ale většinou se nezajímají o ty své. Všichni jsme nespočetněkrát slyšeli i četli o zázračném G bodu. Většinou o tom ženském. Ale co muži? Mají ho také?

Takže, tou dobrou zprávou je, že ano. Na jejich těle je místo, při jehož stimulaci doslova zešílí. Tím magickým místem je prostata. Tou horší informací pro řadu mužů pak může být fakt, že stimulace prostaty je nejlepší přes konečník…

 

Pánové, nikdo neříkal, že to bude snadné, ale na konci cesty je pro vás zatím netušená slast. Nebojte se, anální stimulace neznamená žádnou změnu sexuální orientace, prostě to berte jen jako fórek, který si na „echt hetero“ samce připravila matička příroda.

 
Žádná novinka

Co je to vlastně ta prostata? Je to žláza, trochu větší než vlašský ořech, která se nachází pod močovým měchýřem a má svůj díl na produkci ejakulačního sekretu. Její jemná masáž zesiluje mužský orgasmus.

 

Stimulace prostaty není žádnou novinkou ani současným šokujícím objevem. Něco podobného prováděli třeba medici během druhé světové války vojákům, kteří neměli měsíce ženskou a pomalu z toho blouznili.

 
Pozor na hygienu

Při stimulaci prostaty je třeba dát si pozor na hygienu a to, aby nebyl poraněn konečník. Ten je totiž velmi citlivý. Co se hygieny týká, žena by měla sundat prstýnky, ostříhat si nehty a použít lubrikant. Teprve potom může na muže… Po „činu“ je pak samozřejmostí omytí rukou.

 

První pocity při stimulaci mohou být pro muže velmi zvláštní, ale dejte tomu chvilku. Někteří muži jsou schopni orgasmu čistě jen díky této stimulaci samotné. Jiní zase kombinují tuto formu stimulace s orálním sexem. Prostata je velmi citlivá oblast, velmi rychle dochází ke vzrušení a častým výsledkem je velmi intenzivní orgasmus.

 

Tohle vše je možné, pokud jsou oba partneři otevřeni novým věcem, rádi experimentují a nebojí se. Bohužel, ve společnosti je stále zakořeněna řada předsudků a dotýkání se konečníku je na jednom z prvních míst. Přitom vynechávání prostaty znamená vynechat jedno z nejdůležitějších míst mužského těla.

Jaké máte zkušenosti s mužským G bodem?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 328