Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: SXC.hu

Půlhodiny trvající orgasmus? Jde to!

Dobrá zpráva pro ženy - mohou mít lepší orgasmus než muži!

Ženský orgasmus běžně trvá dvacet až třicet vteřin. Není proto divu, že se mnoho žen při vyvrcholení cítí podvedeno. Teď si ale představte, že by orgasmus trval celých třicet minut a někdy by přetrvával až do druhého dne, kdy by se připomínal náhodnými občasnými stahy.

S touto teorií přišli v osmdesátých letech dva američtí sexuologové, kteří propagovali techniku zvanou Extended Sexual Orgasm (příhodná zkratka ESO)! I když tato teorie vyvolala ohromný zájem, ukázalo se, že jde jen o nafouknutou bublinu.

V poslední době se ale odborníci z oboru sexuologie k tématu ESO vrátili a zdá se, že mají překvapivé výsledky. Co se od osmdesátých let změnilo? Sexuologové se přiklánějí k názoru, že lidé jsou více sexuálně vyspělí než před dvaceti lety.  A jak tedy na to?

Krok 1: Musíte se zdokonalovat
Přemýšlejte pozitivně o sexu!
Podle odborníků brání lepšímu sexuálnímu prožitku negativistický přístup. Zkuste si příště, az dostanete nějaký neobvyklý sexuální návrh,  říct: “To je skvělý. Sem s tím!” místo současného “Pane bože, kdyby mě viděla máma. Ta by se zbláznila…”

Cvičte poševní svalstvo!

K lepšímu sexuálnímu prožitku je potřeba mít správně vyvinuté určité svaly.  Konkrétně jde o svaly, které používáte tehdy, když přerušujete močení. To si procvičíte následovně: lehnete si na zem, pokrčíte kolena a po dobu asi třiceti minut střídavě stahujete a uvolňujete tyto svaly. To je potřeba dělat alespoň třikrát denně.

Při masturbaci se pozorujte!
Při masturbaci věnujte zvýšenou pozornost tomu, co vás nejvíce vzrušuje. Jaký druh hlazení, tlak, rytmus a rychlost vás nejrychleji přivedou ke slasti. A věřte, že opakování je nejen matkou moudrosti, ale vede i k dokonalosti!

Krok 2: Zapojte partnera
Vynechat klitoris

Lehněte si na záda, váš partner se posadí nebo si klekne mezi nohy a vně i dovnitř vagíny aplikuje lubrikantní gel.  Pak začne pomalu s drážděním vašich pohlavních orgánů, ovšem jen vnějších, klitoris vynechá. Tato stimulace by měla trvat asi pět minut.

Krouživé pohyby
Poté by se měl soustředit jen na váš klitoris. Pomalými krouživými pohyby jej dráždit, zatímco vy budete sledovat, jaký tlak a rytmus dráždění vás nejvíce stimuluje. To mu pak řekněte!

Zapojte svalstvo
Během tohoto dráždění vy zapojíte své poševní svalstvo a využijete tak svůj předchozí trénink. Nezapomeňte na správné dýchání - snažte se nadechovat až do břicha.

Nastupuje orgasmus!
Až budete cítit, že se blížíte k vyvrcholení, měl by také váš partner cítit i vidět krátké stahy v oblasti genitálií. Když tyto kontrakce začnou, přestane dráždit klitoris a svůj zájem přesune na vagínu. Prsty by měl pohybovat dovnitř a ven, případně kroužit kolem poševního vchodu i uvnitř. Nejdůležitější je, aby dráždění probíhalo v pomalém, ale soustavném rytmu. Tak byste se měla dojít k orgasmu.

Ještě nekončíme!
Poté co odejde, začne se vaše vagína stahovat. Což je pro většinu párů okamžik, kdy skončí. Ale ještě nenastal správný čas! Podle ESO je tento první orgasmus teprve začátek. Partner pokračuje v dráždění tak, že dělá jen velice jemné pohyby, jejichž tlak a intenzitu postupně zvyšuje až do doby, kdy se žena cítí připravena pokračovat. Toto dráždění by mělo spustit další sérii kontrakcí.

Ve chvíli, kdy ucítíte nové stahy, partner opět přejde k pomalému dráždění klitorisu. Poté, co se zvýší a zesílí  intenzita poševních pulsů, by měl  zvolna přejít k masáži poševních stěn. Pak pokračuje ve střídavém dráždění vagíny a klitorisu až do doby, kdy se stahy začnou objevovat v intenzitě jedné až pěti vteřin.

Po asi patnácti minutách jednotlivé stahy přejdou do jednoho kontinuálního. Vagína se začne vysouvat a vy se dostáváte do vrcholné fáze. Partner začne oběma rukama současně dráždit jak klitoris, tak i vagínu. Výsledek? Vlna po sobě jdoucích orgasmů!

Myslíte, že technika ESO může fungovat?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 136