Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: sxc.hu

Sexy masáž: dejte si do těla!

Partnerská masáž je intimní praktika, která dokáže skvěle vyplnit společný večer, ale i krásně uvolnit ztuhlé svalstvo.

Na rozdíl od jiných masáží, které slouží k relaxaci nebo rehabilitaci, a u kterých je sexuální vzrušení nežádoucí, při partnerské masáži jde o pravý opak.

 

Proto patří partnerská masáž do soukromí. Další důležitou podmínkou je dostatečné teplo. V chladu svaly ztuhnou a masáž je méně příjemná. Pro navození atmosféry pomůže tlumené světlo, skvěle poslouží i svíčky.

 

Pomůcek mnoho nepotřebujete. Stačí pouze masážní krém nebo olej. Předem si raději zjistěte, jestli na některou ze složek masážního prostředku není váš partner alergický. Zakončit romantický večer na pohotovosti asi není úplně ideální…

 

Podložka, na které masírovaný leží, by neměla být ani příliš tvrdá kvůli pohodlí, ale ani moc měkká. A ještě pár důležitých pravidel pro pěkný zážitek:

 
  • Co použít? Pro hladkou klouzavou masáž použijte olej nebo emulzi, můžete použít i lubrikační gel. Silikonový není v tomto případě vhodný, těžko se smývá z kůže. Některé  masážní přípravky ze sexshopů mohou poškodit pevnost kondomů.
  • Jak na to? Studený olej nebo gel zahřejte v rukou, ať nedojde k napnutí svalů.
  • Žádný spěch! Nespěchejte, věnujte se celému tělu. Postupujte od méně intimních míst k těm intimnějším. Zpočátku používejte lehké dotyky, později můžete trochu přitlačit.
  • Zapojte fantazii! Masírovat nemusíte jen rukama, použijte rty, chodidla, dámy mohou zapojit i ňadra.
  • Objevujte! Nezapomeňte na místečka jako je třeba obočí, prsty na nohou nebo rukou, budete překvapeni, jak jsou na nich dotyky příjemné.
  • Bez stresu! Před masáží uvolněte tělo, ideální je koupel v příjemně teplé vodě. Také vypusťte z hlavy všechny starosti, mobil vypněte a rozhodně při masáži neřešte žádné problémy, natož partnerské.
  • Je to pro oba! Nezapomeňte se vystřídat, užít byste si měli oba, takže hezky oplácejte!

Dopřáváte si vzájemnou masáž?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 58