Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: sxc.hu

Sehraný sex: někdy raději divočinu

Sladit se v sexu a sexuálním apetitu není úplně jednoduché. Možná to znáte, jednou chcete vy, jednou on, a když chcete oba, tak třeba přijede tchýně na nečekanou návštěvu.

Podle různých průzkumů, pokud se jim tedy dá věřit, se Češi milují v průměru jednou týdně. Znám ale spoustu párů, které za touto statistikou dost pokulhávají.

 

Ze začátku vztahu se na sebe zamilovaná dvojce vrhá několikrát denně, ale postupem času v běžném životě ustupuje sex jiným věcem. Místo vášnivého objetí vás víc láká postel, nebo si raději přečtete noviny, uděláte manikúru nebo vás deptá vidina ranního vstávání a máte v hlavě úplně jiné myšlenky, než ty erotické.

 
Častý problém

Rozdílná chuť na sex je v partnerství častým problémem. Bohužel je sexuální apetit  velmi individuální a dost těžko toho druhého přimějete k tomu, aby ho měl taky, když zrovna teď máte chuť. V některých případech se častým naléháním může u méně náruživého partnera dostavit až úplný odpor.

 

Ve vztahu jde vždy o to, aby nějaký sex probíhal. Když po něm oba touží a dokáží si vzájemně vyhovět, je  to mnohem lepší než vyčítání a nucení se do sexu.

 

Asi nemá cenu pokoušet se sexuální aktivitu nějak plánovaně ladit. Když si určíte, že se milování budete věnovat každou středu a sobotu, tak určitě právě ve středu a v sobotu nebude mít ani jeden z vás chuť. Sex na povel totiž není pro nikoho zajímavý.

 

Jedinou cestou je počkat si na správnou chvíli, kdy budete oba správně naladěni.

Bohužel spousta žen je ochotných přistoupit na sex, i když z toho zrovna nic nemají.

 

Předehra není vždy potřeba

Ideální je domluvit se na tom, na jaký styl milování se zrovna cítíte. Muži jsou obvykle přesvědčení, že žena vždycky potřebuje dlouhou předehru. Není to pravda.

 

Často partnerka ocení raději rychlou akci, kterou si dokáže užít stejně jako muž, než aby zívala nudou při hodinovém mazlení.

 

Proto je důležité o svých pocitech a potřebách mluvit, jen tak budete oba po sexuální stránce spokojení.

Máte na sex stejný názor jako váš partner?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 52