Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vášeň / foto: shutterstock

Víte, co je clinic gyno sex?

Lidská sexualita je stejně rozmanitá jako lidstvo samo. A některé prostě vzrušuje spojení chladného lékařského prostředí a sexu, nahoty a naprosté bezmoci. Nebo naopak dominance nad někým.

Vlastně sex o té bezmoci tak trochu je. Střídáme chvíle plného oddání se svému sexuálnímu partnerovi a chvíle dominance. Ovšem jen některé dámy se třesou v předtuše báječného orgasmu při pohledu na gynekologické křeslo…

 

A když už, nemusíte mít obavy, že právě tyto ženy milují běžnou gynekologickou prohlídku. Nemusí to tak být (i když může, to je různorodé), důležitá je naprostá intimita.

 
Co je na tom vzrušujícího?

Snad naprosté oddání se do rukou „lékaře“, který si s vámi pohrává v poněkud nelichotivé poloze, ou, že bychom zase byli u toho „krásně ponižujícího“ gyno křesla?

 

Vzrušující jsou různé imitace vyšetření, od gynekologického po anální. Použití chladných ocelových pomůcek požitek jen umocňuje.

 

Jako snad u všech netradičních sexuálních praktik, i tady platí, že v tajných myšlenkách či při pohledu na erotické video s touto tématikou je takové počínání více vzrušující než ve skutečnosti.

 
Pořádně promyslet

Pokud vás to láká, neznamená to automaticky, že se musíte vrhat do gynekologického křesla, realita může znamenat zklamání… Pořádně to promyslete.

 

Máte-li přece jen chuť něco takového vyzkoušet v praxi, můžete se poohlédnout po internetu a jistě najdete i u nás nějaké ty gyno salóny a kliniky, kde řádně herecky nadaný personál plní rozšafná a trochu perverzní přání svých zákazníků…

 

Vždy si však sežeňte na provozovatele dobré reference, ať neskončíte někde ve sklepení paneláku v rukou amatérského, falešného a uslintaného „gynekologa“.

 
Čím se lze vybavit?

Pravdou je, že pokud vás vzrušují pouta či různé vibrátory, celkem snadno je doma ukryjete před zraky zvědavců. 

 

Výbavičku pro gyno sex už asi hůře. Pořídit si můžete cokoliv, od gynekologického křesla (poněkud finančně náročnější, cca 20.000,-Kč v internetových obchodech), po různé sady pro poševní a anální výplachy, gynekologická zrcátka plastová i z ušlechtilé oceli, lékařské vyšetřovací rukavice, oblečky pro sestřičky a pány doktory, roušky přes ústa, igelitové zástěry, lubrikační gely, teploměry, stetoskopy, stříkačky, dřívka a vatové tyčinky nebo vaginální sprchy, které lze využít i pro intimní hygienu, i když upřímně, vy si snad sprchujete vnitřek pochvy?

 

Každopádně v clinic gyno sexu se fantazii meze nekladou a co nepoškozuje zdraví, je dovoleno…

Zkusili jste něco podobného?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 191