Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vzrušení / foto: shutterstock

Mám 200 orgasmů denně!

Opravdu, Sarah Carmen se dostane do skutečně dobré nálady při téměř každé vibraci, jež se v její blízkosti odehraje.

Jízdu vlakem, která je v českých podmínkách utrpením, by si ona bezesporu vychutnala. Ovšem chladnou ji nenechá ani vrnění fénu či rytmické hučení kopírky.

Čtyřiadvacetiletá Londýňanka totiž trpí syndromem stálého sexuálního vzrušení (PSAS), který zvyšuje průtok krve pohlavními orgány. K této zajímavé chorobě pravděpodobně přišla v devatenácti letech, kdy jí lékař předepsal antidepresiva. Zvláštní vedlejší účinek léčby se začal projevovat během několika týdnů po nasazení pilulek.

Pocit sexuálního vzrušení se dostavoval čím dál tím častěji, aby nakonec přešel v jeden nekonečný orgasmus. Také přítel Sarah byl omráčen počtem vyvrcholení, jichž dosáhla během jejich několikahodinového milování. Potíž však byla v tom, že slastné pocity pokračovaly i po sexu.

Trable jí ovšem dokáže způsobit i zaměstnání. Jako kosmetička pracuje Sarah s fény, bruskami na nehty a jinými vrnícími přístroji. Proto jí obsloužení jedné zákaznice trvá déle než jejím kolegyním.

Syndrom PSAS je tak vzácný, až se někteří experti dokonce nad jeho existencí ušklíbali. Vědci jej spojují s možným zápalem v pánevní oblasti či dokonce s možným vyústěním emoční krize. Žena trpící touto poruchou může v důsledku nekonečných orgasmů pociťovat fyzickou bolest, o té emoční ani nemluvě. Tak ostatně hovoří i Sarah, která by někdy prý chtěla žít normální život.

Chtěli byste také 200 orgasmů denně?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 708