Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Milenci / foto: shutterstock

15 rad do vaší ložnice

Po patnácti radách, spíše tedy ženských nadějích, jaký by mohl být pan Božský v praktickém životě, je tady další patnáctero, které by snad každá slečna a dáma nesporně uvítala. Tentokrát se zaměříme na sex...

1) Rád si hraje - s jejím tělem samozřejmě. A také se hned nežene za tím jediným cílem s krycím názvem "už abych tam byl".

2) Pečuje o sebe - když už by rád sex, tak ať je příjemný pro oba dva. Po celonočním alkoholovém dýchánku s jeho přáteli, bez sprchy, se škrábajícím strništěm na tváři silně peelingového efektu... to opravdu nebude zážitek, který by si s nadšením psala do deníčku.

3) Ví, jak na ni - tohle je hodně individuální a chce to chvíli praxe. První žena preferuje sex jednou, ale pořádně dlouho. Druhá radši víckrát a s přestávkami, další stačí třeba zase jen jednou a k tomu ještě hodně krátce a tak dále...

4) Velký ochranář - ona mu plně důvěřuje a když ji obejme, připadá si naprosto v bezpečí.

5) Nepřipomíná jí žádné nedostatky - a to ani ty míněné jakoby v legraci typu: "Jé, tady ten roztomilý faldíček!" nebo: "To máme ale pěknou macatou prdelku, viď?" a podobně.

6) Střídá role - někdy si se svou partnerkou pohraje natolik, že ho už bude prosit, aby šel konečně na věc. Někdy se s tím naopak nebude párat ani trochu!

7) Řekne, co chce slyšet - během milování se vyzná ke všemu, co k ní cítí a co pro něj právě ona znamená. Ale mělo by to být upřímné. Žádné mazání medu kolem pusy nemá smysl.

8) Reaguje na její projev - při milování a nejrůznějším dráždění. Tím nejlépe pozná, v čem pokračovat a kudy asi cesta nepovede.

9) Příliš se neptá - Dotazování se, jaké to s ním bylo, je opravdu přinejmenším divné. O moc lepší však není ani: "Na co právě myslíš?"

10) Dá znát, co cítí - stejně jako on, tak i ona chce vidět a slyšet, jak má její miláček slastí přivřené oči a zrychleně dýchá.

11) Dokáže pochválit - srdíčko jí zaplesá, když ji k sobě po společně strávené noci přitiskne a řekne, jak moc se mu to líbilo.

12) Nemá "stresující" pokoj - respektive mu nad postelí nevisí plno kalendářů a plakátů těch nejsvůdnějších polonahých sexbomb s naprosto dokonalým tělem...

13) Nesplete si její jméno - natož během sexu a se jménem jeho bývalé! Pokud k tomu muž náhodou inklinuje, radši by se měl omezit na neutrální oslovení (beruško, lásko, kočičko... nebo i drsnější, ale každopádně pozor na ty ex!)

14) Nesnaží se o překonání Kámasútry - nic proti změnám poloh a zkoušení nových věcí, ale zlomený vaz a jiné zdravotní následky zase nejsou nezbytně nutné.

15) Odpustí si některé otázky - a to především: "Už jsi byla?" případně: "Kolikrát jsi byla?" Pokud to nepozná sám, asi není co řešit...

A jaký je váš názor?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 187