Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Topless / foto: danteul

Holky z LST raději sex než nákupy!

Podle průzkumu britského magazínu First ženy dávají přednost nákupům před sexem. Holky z Líbímseti na to ale mají zcela odlišný názor. Mají raději postelové radovánky, nakupování až v druhé řadě...

Zatímco sedmatřicet Britek ze sta by dalo přednost manželství bez sexu, v diskusi na Magazínu byl odlišný názor českých dívek zcela patrný.

 

„Řekla bych, že je stejně sex nejlepší. No uznejte sami! Peníze tu budou furt, ale my ne,“ zdůvodnila svou preferenci Iseunpkear. „Mno, tak jako mě z nakupování akorát tak bolí hlava. Sice třeba mám nějaký nový věcičky, ale sex je pro mě určitě lepší…,“ doplnila ji M4rKet1.

 

To Alisqa byla poměrně lakonická. Na to, co si myslí o výsledcích průzkumu, rázně odvětila: „No to je ale blbost!“ Souhlasila i další čtenářka. „Mě nakupování moc nebere a určitě je pro mě lepší ten sex,“ uvedla weprowka. „U mě vítězí 100% sex,“ doplnila cvrndyp. Stejný názor měla i řada dalších dívek z Líbímseti.

 

Drsní chlapi a sex v kabinkách

K průzkumu se vyjadřovali i muži. Někteří drsně… „Kdyby mi nějaká řekla, ať s ní jdu místo sexu nakupovat, asi bych jí dal facku,“ napsal např. kocour_v_troube. Jiní trochu elegantněji… „Tak možná občas nakoupit ano, ale sex je vždy lepší varianta. Pak můžeme jít nakoupit,“ konstatoval VANICEK26.

 

Přece jen se ale vyskytlo i pár těch, kteří by dali přednost nákupům. Byli ale v obrovské menšině a navíc ani žádnými militantními bojovníky proti sexuálním radovánkám. „Já teda raději nakupuju… :) Ale pokud by to byl sex s někým fakt milovaným, tak na ten přeci nemá nic,“ uvedla Andulinka74.

 

„Nejdřív bych si skočila nakoupit… A pak bych si skočila na pána…,“ měla jasno Kitkatka. Melinka88 zase přišla se zajímavou kombinací: „Já myslím, že nejlepší je sex při nakupování.“ Následně přišel v diskusi na přetřes sex v kabinkách v obchodě. Shodli jste se, že by to mohlo být zajímavé. Jedině tak by prý to nakupování mohlo být zábavné…

Už jste někdy vyzkoušeli sex v kabinkách?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 123