Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nahota / foto: sxc.hu

Zpověď žen: Jak prožívají orgasmus

Pánové, umíte si představit, co ženy cítí, když mají orgasmus? Několik žen nám své pocity popsalo...

Poprosili jsme několik žen a dívek, o nichž víme, že netrpí studem a mají hodně rády milování, zda by nám napsaly, co prožívají při orgasmu. “Žádný problém,” odpověděly jednohlasně a slíbily, že se do toho hned pustí. Nakonec to nebylo tak jednoduché, jak si představovaly.

“Je velmi těžké to popsat,” napsala jedna z nich. A má pravdu. Pro tak silný prožitek se jen těžko najdou adekvátní slova. Nakonec se ale svého úkolu zhostily statečně (za našeho neústupného přemlouvání a slibů drinků zadarmo) a vy si teď můžete přečíst, co pro ženu orgasmus znamená a co při něm prožívají.

Pomáhají fantazie
“Abych zažila orgasmus, musím se vážně pekelně soustředit a zcela se odtrhnout od reality, k čemuž mi pomáhají sexuální fantazie. Mou nejoblíbenější je, že můj kluk cestou z hospody sbalí dvě děvčata. S jednou má styk, zatímco tu druhou, která leží na posteli před ním, uspokojuje orálně. V okamžiku, kdy cítím, že přichází orgasmus, se vtělím do dívky, kterou můj přítel uspokojuje orálně a představuji si, co právě prožívá.” Iva B.(28 let)

Jazyk dělá zázraky
“Pokud jsem příliš napjatá, tak orgasmu dosáhnu jen těžko. To se pak musím opravdu soustředit. Pokud na něj mám chuť, nejjistější cesta je orální milování. Myslím, že je to proto, že tímto způsobem je to nejsilnější psychický prožitek.” Petra H. (19 let)

“Orgasmus? Nejvíce si to užiju při orálním sexu. Když se blíží, jsem po celém těle neuvěřitelně citlivá, šílím při každém doteku. Ten pocit se postupně zostřuje a soustřeďuje se kolem klitorisu. Když vyvrcholím, polije mě horko, cítím, jak celá vagína pulsuje a na několik sekund zažívám extázi. Někdy mám tři, čtyři intenzivní stahy, jindy přicházejí v několika menších vlnách.” Patrika K. (27 let)

Pomůcky jsou fajn
“Když používám vibrátor, přijde orgasmus rychle, jakoby ve spěchu. Vše se soustředí kolem klitorisu. Pak cítím, jak napětí roste a potěšení spolu s ním. A pak najednou, jako by můj klitoris explodoval. Celým tělem probíhají křeče a mozek jako by plaval. Když je po všem, cítím se neskutečně čilá a osvěžená. Celá věc zabere méně času, než uvařit si šálek čaje.” Irena K. (34 let)

Jde to i klasicky
“Já můžu prožívat orgasmus i při klasickém styku, ale jen v případě, že jsem velice vzrušená. Partner mi to obvykle dělá zezadu a hodně tvrdě. Zdá se, že pomáhá, když mě drží kolem pasu, tak se jeho penis dostane do mne hlouběji. Když se orgasmus blíží, cítím horko, které postupně roste až k vrcholu. Ten je jak vlny, ty pak odeznívají velice dlouho. Klitorinální orgasmus se od tohoto velice liší, takže jsem si dříve nebyla jistá, zda to, co zažívám při vaginálním průniku, je skutečně orgasmus. Ale všechny přítelkyně, se kterými jsem se o tom bavila, to zažívají podobně.” Dagmar H. (30 let)

A jaký je váš orgasmus?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 242