Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Blond / foto: shutterstock

Posíláte si erotické SMS?

Svět se za posledních pár let zcela změnil. Zatímco kdysi si lidé posílali zamilovaná psaníčka a celé dny čekali na odpověď, dnes se dá poslat sexy esemeska a než mobil položíme, už zapípá odpověď...

Seznámit se dá jakkoliv. Ať už prostřednictvím mobilu či internetových seznamek. Možností je nyní nepočítaně, co by za to dali naši rodičové, kteří na to museli hezky postaru, nejlépe na plesu či školním nebo pracovním večírku.

 

Dnes už si ani váš partner nemůže být jistý, kam až zajdete ve vztahu se svými internetovými „přáteli“ či „přítelkyněmi“. Nebo jak moc šílená je pornografie, kterou jste si na netu prohlíželi, zatímco on či ona vězeli v našlapaném autobusu cestou z práce.

 

A rodiče? Ti už jsou úplně mimo, nemají vůbec páru, co jejich ratolesti zvládají přes mobil či na počítači ve svém pokojíčku.

 

A co vy? Využíváte ve vztahu naplno moderní technologie? Zakusili jste již online sex, nebo jste dokonce na internetu podvedli svého partnera? Procházeli jste mu nebo jí někdy v mobilu esemesky ve snaze najít stopy nevěry? Už jste zažili sex po telefonu? Píšete si erotické textovky? Posíláte si erotické MMS? Přiznejte se v diskusi :-)

Využíváte moderní technologie ve vašem vztahu?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 265