Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Milenci / foto: shutterstock

Sto dní sexu oživilo lásku

Zajímavý způsob, jak oživit uvadající vztah, zvolil americký pár. Po letech, kdy se oba partneři zajímali spíše o kariéru než jeden o druhého, se rozhodli pro radikální řešení. Každý den sex. A těch dnů byla rovná stovka!

„Založili jsme svůj život na kariéře. Najednou to bylo úplně jiné, než když jsme se potkali poprvé. Mysleli jsme, že tohle by mohlo oživit naše manželství a změnit náš sexuální život, tak jsme to provedli,“ řekl pak televizi ABC Doug Brown. Společně s manželkou Annie dokonce o všem napsali knihu.

 

„Sto dnů, to byla opravdová výzva a někdy to vážně nebylo jednoduché po dlouhém dnu v práci,“ doplnil Brown. Svěřili se i některým přátelům, těm však jejich záměr zněl poměrně zvláštně. „Jenže my jsme chtěli vědět, co to s námi udělá a teď jsme šťastní, že jsme od toho neustoupili,“ uvedl jednačtyřicetiletý muž s tím, že láska mezi oběma se opět prohloubila.

 
Sex není všelék

„Sex sám o sobě špatnému vztahu nepomůže, musí tam být něco víc, jinak takový vztah vždy ztroskotá. Sex není všelék,“ soudí psycholožka, kterou oslovil Magazín.cz. Souhlasí i americký odborník Gary Stollman, kterého oslovila ABC. „Sto dnů nepřetržitého sexu věci nevyřeší, ale mohou dát vztahu nový impuls a energii,“ řekl televizní stanici.

 

A to se Brownovým povedlo, stodenní sexuální maratón byl podle jejich slov „naprostý úspěch“. I když si nejsou zcela jisti, zda by do toho šli znovu. „Možná bychom to zkrátili na deset dnů nebo týden. Ale byl to výborný nápad a některé z těch dnů byly vážně kouzelné,“ zakončil Doug Brown.

Jak oživujete vztah vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 84