Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Milenci / foto: shutterstock

10 nejžhavějších sexuálních mýtů

Koluje bezpočet zaručených sexuálních teorií. Kterými se můžete řídit a které vás zavedou do pekel (nebo do průšvihu)?

1. Neobřezaní muži mají lepší sex
ŠPATNĚ: Vědci zkoumali muže, kteří podstoupili obřízku jako dospělí. Zjistili, že není žádný výrazný rozdíl v akci, erekci, ejakuaci, nebo celkovém uspokojení.

2. Některé ženy mohou mít orgasmus jen drážděním bradavek
PRAVDA: Každá žena je jiná, ale studie prokázaly, že horní část prsou (pokud tuto oblast přirovnáme k držení volantu, je to klasických za deset minut dvě) je natolik citlivá, že jejím drážděním může mít žena orgasmus. Začněte tam a pokračujte způsobem, který vám vyhovuje, okolo dvorce prsní bradavky.
     
3. Průměrná erekce měří 20 centimetrů
ŠPATNĚ: V nedávné studii si 63 % mužů stěžovalo, že má menší vybavení, ale při tom žádný z nich nebyl pod normál. Normální penis je při erekci dlouhý něco mezi 14 až 34 centimetry.

4. Čerstvé ústřice působí jako afrodisiakum
ŠPATNĚ: Vy sami se vzrušíte! “Neexistuje jediný vědecký důkaz, že ústřice zvyšují libido,” prohlásil doktor Jon L. Pryor, profesor Minnesotské university. “To, že tato pověra funguje, je způsobeno placebo efektem. A pokud to funguje… skvělé.“

5. Zelené bonbóny M&Ms pomáhají vzrušení
ŠPATNĚ: Jistěže ano. Pak je to pravda. Není mysl úžasná?

6. Semeno je nízkokalorické
ŠPATNĚ: Semeno se skládá z fruktózy a enzymů - není nízkokalorické. Což také vysvětluje, proč při oráním sexu nezhubnete.
 
7. Pokud se vyhnete brokolici, budete mít chutnější semeno
PRAVDA: Semeno je přirozeně hořké a pojídání brokolice a pití kávy hořkost zvyšuje.

8. Muži myslí na sex každých 7 sekund
ŠPATNĚ: Toto číslo je nahozené jen od oka. Jen 23 % mužů přiznává, že má sexuální fantazie častěji. Ale možná, že zbytek mužů je tak zmatený, že není schopen sledovat hodiny.
     
9. Některým ženám pomáhá při orgasmu únava
PRAVDA: Mnoha ženám pomáhá k orgasmu nahromaděné vzrušení v nohách. Pokud zkombinují sex s cvičením a uvolní tím dost endorfinu a dopaminu, pomůže to příznivě stimulovat klitoris.

10. Sex ve vodě (bazén, horká vana, sprcha) zabíjí spermie
PRAVDA: Někteří z mužových plavců mohou zemřít, ale nepatří to mezi nejefektivnější metody kontroly porodnosti. Horká vana může přehřát varlata a zabít sperma, zbude jich ale ještě dost k oplodnění vajíčka.

Znáte nějaké jiné seuální mýty?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 83