Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Jak poznáte, že vás chce?

Během prvních tří minut žena ví, zda chce, abyste ji viděl nahou. Bohužel, vás o svém rozhodnutí nikdy neinformuje. Ale může vám to prozradit nevědomky, bez toho, aniž by řekla jediné slovo. Zjistíte to jednoduchým testem.

Test 1: Zkoumejte čas
Zapomeňte na obvyklé balící hlášky. Jen se jí zeptejte, zda má čas. Pokud bez jakýchkoli jiných otázek poví, že má, je to jasné - zajímáte ji.

Test 2: Vyzkoušejte oční kontakt

Když s ní mluvíte, udržujte oční kontakt o zlomek vteřiny déle, než je přirozené (a slušné). Pokud bude celou tu dobu fixovat vaše oči, zajímáte ji. Když se podívá jinam, porozhlédněte se jinde i vy.

Test 3: Zkouška spiknutí
Když udělá vtip nebo když někdo v okolí udělá nějakou blbost, mrkněte na ni a podělte se s ní o ten okamžik. Když se uvolní a usměje se, má zájem.

Test 4: Šmírovací zkouška
Dívejte se jí do očí, pak rychle (vteřina je v tomto případě hodně) sjeďte očima po jejím těle dolů a nahoru a podívejte se jí zpět do očí. Když se vaše oči znovu setkají a ona se usmívá, je to jasné - chce vás.

Test 5: Vyzkoušejte poklonu
Složte jí kompliment, který by řekl potencionální milenec - může to být i hodně osobní, ale ne příliš sexuální. Také se vyvarujte pokloně, kterou by slyšela od kamaráda. Zkuste například  “Oblékáš se fakt stylově”, raději než ”Máš velmi hezkou kabelku.” Pokud se usměje a vřele poděkuje, má zájem.

Myšlenková hra
Můžete na ní vyzkoušet i jednoduchou myšlenkovou hru. Když jste si jistý, že má zájem, řekněte jí, že máte takový bláznivý nápad. Požádejte ji, aby propletla prsty obou rukou tak, jako by představovala pistoli a namířila na vás. Dejte její ukazováčky od sebe tak daleko, jak je to jen možné. Řekněte jí, aby ukazováčky dávala pomalu sobě. Líbí se jí ten člověk, na kterého při tom bude mířit.

Jak poznáte vy, že o vás má zájem?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 301