Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Čtěte v jejím těle, co se jí líbí

Pozorně se dívejte a nebudete se muset ptát, co se jí v posteli líbí.

Jak všichni víme, sténání znamená, že jsme zamířili správným směrem. Ale sluchové vjemy samy o sobě nestačí, musíte se pozorně dívat. “Pokud budete umět číst v jejím těle tím správným způsobem, už nikdy se jí nebudete muset ptát, co chce, “ prohlásila Joan Elizabeth Lloyd, autorka knihy Perfektní orgasmus.

Na co si tedy máte dávat pozor, abyste poznali, která bije?

Zachyťte její pohled
”Když nejsou ženy spokojené - ať v ložnici nebo mimo ni - omezují oční kontakt,” říká psycholožka Lorel Lindstrom. Můžete si to ověřit při skládání komplimentů. Řekněte například: “Nádherně chutnáš” a dívejte se jí při tom do očí. Pokud vám upřený pohled vrátí a sex se stane divočejším, jste na správné cestě.

Vraťte laskavost
Ženy mají tendenci kopírovat pohyby, které jim dělají dobře. Také jejich dotyky a polibky směřují na místa, kam chtějí, abyste je líbali a hladili. Sledujte, co sama dělá s vaším tělem. “Ženy po vás obvykle nechtějí věci, které by neudělaly samy,” vysvětluje Lloydová.

Neptejte se
Její tělo vám obvykle řekne, zda je spokojeno. “Ženy sice dokáží předstírat orgasmus, ale nedělají to rády a když víte, kam se dívat, jejich podvůdek odhalíte. Nedokáží napodobit svalovou křeč, kterou orgasmus v jejich vagíně způsobí, ale to nemůžete nijak zjistit,”  říká sexuoložka Ava Cadell. “Pokud chcete mít jistotu, sledujte její rty, bradavky a klitoris. Pokud jsou naběhlé a tmavší než obvykle, děláte to správně.”
 
Pozorujte kyčle
“Kyčle vám spolehlivě ukáží, jak moc je vzrušená,” říká Lloydová. “Její kyčle hrají jako metronom, řeknou vám, zda ji vzrušujete hodně, nebo málo.”

Podle čeho poznáte vy, že je váš partner vzrušený?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 136