Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Testerka / foto: Shutterstock

Virtuální sex: Jen pro zoufalce?

Co vlastně tolik přitahuje na sexu a erotice přes Internet? Znamená to snad, že za pár let budeme raději všichni sedět u obrazovek, místo abychom vyhledávali lidskou společnost?

Co lidem může dát sex na internetových stránkách ?

Dokonalé prožití sexuálních fantazií
Spousta lidí díky Internetu může prožít dokonalý sex, na jaký by ve skutečnosti neměli šanci.
Nezáleží na tom, kdo sedí na druhém konci počítačového spojení, ale na představivosti jednotlivce. Stejně tak není problém najít si obrázky třeba tuctu dokonalých žen, které by si jinak o dotyčného ani neopřely koloběžku.

Nejsou komplexy ani pohlavní choroby
V internetových místnostech platí pravidlo, že na velikosti nezáleží. Nezáleží na věku, tvarech ani vzhledu, představit si můžete, co je vám libo. A rozhodně v této společnosti nechytnete kapavku ani AIDS.

Beze studu
Skrytá tvář a dokonalá anonymita dodává odvahu splnit si ta nejtajnější přání. Líbí se vám představa, že by vás při milování někdo oslovoval vulgárními jmény? Stydíte si o to říct? Tady se bát nemusíte. A navíc ani nemusíte mít strach, že narazíte na skutečného sadistu. Stačí se jen odhlásit a zmizí z vašeho života.

Nemusíte mít strach z odmítnutí
Skrytý obličej dodává odvahu kohokoliv oslovit. A když vás přece jen odmítne, lehce nejdete někoho jiného, kdo se vám bude věnovat.

Nevěra přes internet ?
Počítá se sex přes Internet mezi nevěru?  Dokážete žárlit na počítač? Nebo chatování na podobných stránkách berete stejně jako třeba neškodné prohlížení erotických časopisů?

Doufejme, že ani v budoucnosti počítače skutečnou lásku a erotiku nenahradí.

Už jste zkusili virtuální sex?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 108