Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Asimo / foto: Honda

Sex s robotem? Do 50 let normálka!

Myšlenka sexuálních hraček zdá se udělala další velký krok pro lidstvo. V roce 2050 se prý budeme milovat s roboty.

Alespoň to tvrdí autor knihy Sex With Robots: The Evolution of Human-Robot relationships, David Levy, jenž je mimo jiné i britský šachový mistr.

magazin.cz
Tento expert na umělou inteligenci nyní tvrdí, že do této doby lidstvo dokáže vyvinout a vyrobit roboty, kteří budou téměř k nerozeznání od skutečných, „pravých“ lidí. A jak se píše v jeho knize, není pravděpodobné, že by někdo odmítl skvělý sex na požádání, který je k dispozici 24/7. Nebo někdo z vás snad ano?

Nejdále Japonci
Zatím jsou nejdále zřejmě japonští vědci. Jejich výtvory už dokážou hrát fotbal, vyučují dentisty anebo mohou pomoci s domácností. Když se podíváme na jejich design, do postele bychom si je zatím nepustili.

Kam se poděla láska? I na to má David Levy odpověď. Roboti stvořeni k milování najdou uplatnění především u lidí, kteří mají problém si najít partnera. Ať už jsou oškliví, izolovaní či je vzrušuje něco, co musí držet hluboko v sobě, robot nebude mít námitky. Mohl by tedy například klesnout počet sexuálních deliktů.

Stále vám myšlenka robotího sexu připadá šílená? Člověk je tvor zvědavý, a tak Levy věští sexbotům velkou budoucnost.

Vyzkoušeli byste sexbota?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 254