Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Přístroj proti masturbaci je na prodej

Anti-masturbačbí přístroj byl používán v 19. století v katolické Francii. Jeden exemplář této neobvyklé ochrany je nyní v dražbě na eBay. Jeho cena se vyšplhala na 3 000 liber, což je asi 102 tisíc korun.

magazin.cz
Stránky eBay uvádějí, že jde o první exemplář této „ochranné pomůcky“, kterou za dobu své existence nabízejí.

Přístroj byl vytvarován podle mužských pohlavních orgánů. Zavěšoval se za pas a přikrýval penis i varlata. Jeho jediným účelem bylo zabránit mladým mužům v masturbaci, která byla považována za činnost ďáblovu a její provozování bylo přímou cestou do pekla.

Masturbace nebo onanie byla nazvána podle biblické postavy Onana z knihy Genesis, který se prohřešil tím, že své semeno pustil do země.

Přijdete o zrak!

Zatímco některá náboženství masturbaci (mužskou) přijímala pozitivně, jako například ve starém Egyptě, tak ve většině náboženství je vnímána škodlivě. Nám je asi nejznámější postoj křesťanských církví, které ostatně vymyslely i tento nástroj.

magazin.cz
Škodlivost masturbace byla, kromě výhrožováním plameny pekelnými, dokazována i mnoha zaručenými tvrzeními, podle nichž prý údajně ve velké míře škodila i zdraví.

Tady je jen pár příkladů ze sáhodlouhého výpisu zlých účinků takové činnosti: masturbace způsobuje padání vlasů, ochlupení dlaní, zhoršuje zrak, zmenšuje varlata, zastavuje růst penisu, mrzačí penis, způsobuje pohlavně přenosné choroby a k tomu všemu eventuálně také neplodnost. Z toho je jasné, že to všechno jsou blbosti, které ovšem dokáží mladší děti vyděsit. A tehdy děsily i spoustu dospělých.

Ostatně i dnes jak katolická církev, tak některé sekty zakazují masturbaci. Podívejte se na video, které natočila americká organizace Council for American, jako propagační anti-masturbační klip.

A co vy - masturbujete? Jak často?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 340