Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Jak sbalit muže? Tipy, které fungují

Jste sama a chcete to změnit? Potom je třeba udělat první krok.

Problémy s erekcí? Je několik způsobů, jak je řešit

Když se podíváme na typické mužské problémy, patří mezi ně rozhodně poruchy erekce. V posledních letech nejde zase až tak o nic neobvyklého. Jestliže vás tento problém také trápí, zde je několik tipů, jak ho vyřešit nejlépe.

Co se říká o nevěře a co z toho je pravda

Statistiky hovoří jasně – zhruba polovina vztahů je zasažena nevěrou. Nejčastěji pak lidé svým protějškům zahýbají se svým kolegou nebo se svou kolegyní v práci.

Co potěší pod vánočním stromkem?

Vyberte dárek, díky kterému si zpříjemníte si dlouhé zimní večery, a který okoření váš partnerský život!

Budete mít děťátko? Pozor na prvotní komplikace

Jste těhotná a těšíte se na ten okamžik, kdy na svět přivedete nový život? Pokud ano, je dobré připomenout několik možných drobných komplikací, které mohou nastat. O jaké se jedná? Podívejte se s námi.

Čím potěšit ženu? Podívejte se

Hledáte něco, čím byste potěšili svou partnerku, nebo svou manželku? Pokud ano, přinášíme několik zajímavých tipů, se kterými nemusíte šlápnout vedle.

Lze zabránit nevěře?

S nevěrou se v životě setká asi každý. Lze nevěře vůbec nějak zabránit? Jak před ní vztah ochránit? Následující rady dokáží riziko nevěry minimalizovat.

Animované genitálie šíří povědomí o chlamydiích napříč Švédskem

Při pohledu do programu většiny kin zjistíme, že animované filmy jsou opět populární. V hlavní roli ‚akčního animovaného snímku‘ The Test, který má šířit povědomí o rizicích chlamydie, se totiž objevují animované genitálie.

Co všechno vás naučí tantra

Nevšední zážitek a uvolnění

Co udělá rozchod s lidským tělem

Rozchod bývá těžkou životní zkouškou. Ani pro jednoho z partnerů není jednoduchý. Výbuchy citů a emocí, stres – to vše a mnohé další rozchod doprovází. Objevují se psychické i fyzické problémy.

Novější články Starší články Starší články