Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Legendami a mýty opředený pás cudnosti

Určitě jste i vy někdy slyšeli o středověkých rytířích, kteří svým manželkám před odjezdem do bitvy dávali právě pásy cudnosti, aby jim ženy nebyly nevěrné. Ovšem takovéto legendy se zrodily zřejmě až v 19. století.

Závislost na pornu a jak se s ní vypořádat

Jednou ze závislostí moderní doby je sledování pornografie. Jedná se o problém, o kterém se mnozí stydí hovořit nebo si ho nechtějí připustit.

Potraviny, po kterých ztratíte chuť na sex

Často se mluví o potravinách, které vám dodají chuť na sex. Mezi známá afrodiziaka patří například čokoláda nebo třeba celer. Víte ale, že existují také jídla, která vás chuti na sex zbaví? Která to jsou?

Kdy je zbytečné zachraňovat vztah?

Asi v každém vztahu to čas od času skřípe a objeví se problémy a neshody. Jak ale poznat, kdy má cenu vztah zachraňovat?

Sexem k orgasmu? Tato doporučení vám snažení ulehčí

Sex není žádná věda. Pro obě strany představuje hlavně nekončící zábavu spojenou s příjemným prožitím. A to by přece nebylo ono bez pomyslné třešničky na dortu - vyvrcholení. Jak jej u žen dosáhnout?

Ideální začátek dne? Sex!

Říká se, že ráno dělá den. A co takhle začít den sexem? Proč? Ranní sex vám hned zlepší náladu, zároveň vám posílí imunitu a dodá energii. Jaké další výhody přináší?

Aldigo je moderním katalogem erotických služeb

Sex na cestách

Bizarní erotické pomůcky: Objevte vaše skryté sexuální touhy

Sex patří k životu

Zakáže nám Brusel i básničky pro děti?

Budeme muset vzít sami rozum do hrsti?

Když se blíží konec vztahu

Partnerské soužití je mnohdy komplikované.

Novější články Starší články Starší články
############################################################################ # Magazin.cz (26157) / All Web (1) :