Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Cate Blanchett / foto: Archiv

Blanchettová má velká prsa. Na chlapa...

Držitelka Oscara Cate Blanchettová přiznává, že nová role, kterou nedávno přijala, jí pořádně zkomplikovala život. Na to, aby ve filmu přesvědčivě ztvárnila mladého zpěváka Boba Dylana, má totiž příliš velká prsa.

Australanka Cate hraje legendárního muzikanta Boba Dylana v novém filmu Todda Hayese. Režisér před pár týdny potvrdil, že Blanchettová, která se nebála náročné role královny Alžběty, měla z toho, že bude hrát Boba Dylana během jeho folk-rockového období, hodně nahnáno.

"Cate byla vyděšená. Pořád mi říkala, jak je pro ni ta role náročná a že se bojí, jestli to dobře zvládne. No a já jí na to říkal, že mít občas nahnáno z něčeho úplně nového, nemusí být špatné.

Jedině když člověk riskuje, má také šanci objevit něco nového. A myslím, že právě proto se Cate rozhodla vytrvat," tvrdí režisér. A řešit například problém s poprsím, které má herečka na mladého Dylana přece jen příliš nápadná.

"Ta prsa jsem prostě musela nějak zkrotit, tak jsem je převázala, jinak by se to hrát nedalo," přiznává stále ještě poněkud nejistě herečka.

Vypadá Cate jako Bob Dylan? Podívejte se:
 

Cate Blanchettová hraje Boba Dylena...

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 13