Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Demi Moore / foto: Shutterstock

Demi Mooreová: Milióny za plastiku a nic

Herečka Demi Mooreová utratila milióny za plastiku, ale vysněné role nepřicházejí. Aby vypadala mladší a k světu, zaplatila 44letá bývalá partnerka akční hvězdy Bruce Willise přes 220 tisíc liber (v přepočtu skoro 9 miliónů).

„I když jsem se snažila s tím něco dělat, bohužel, pro ženy nad čtyřicet let nejsou dobré role. A mně už prostě není ani dvacet, ani třicet,“ stěžuje si Demi, kterou proslavila role ve filmu Duch, kde hrála po boku Patricka Swayzeho.

 

Od chvíle, kdy si v devadesátých letech dala pauzu a potkala svého současného manžela, devětadvacetiletého Ashtona Kutchera, to s ní jde z kopce. Po rolích, myšleno vážně dobrých rolích, jako by se slehla země.

 
Poradci nepomohli

Proto se Demi pokusila oživit vadnoucí kariéru investicemi do plastické chirurgie. Kromě toho si najala i armádu poradců, kteří ji měli dostat zpátky na vrchol. Radili jí specialisté na výživu, pomáhal ji trenér jógy i kickboxu, měla osobního trenéra ve fitku.

 

Výdaje rostly, ale nabídky nepřicházely. Herečka, která si před časem mohlo dovolit říct o milióny dolarů za film, jen sedí doma.

 

Úplně opačné pocity přitom zažívá její exmanžel Bruce Willis. Dvaapadesátiletý proplešatělý, ale charismatický chlapík jde z role do role. Během Demiina půstu natočil třináct filmů, včetně čtvrtého dílu Smrtonosné pasti.

 

V případě Demi se naplňují slova kolegyně Sharon Stoneové. Téměř padesátnice před časem uštěpačně pronesla: „Když jsem si šla pro sošku Oskara, viděla jsem ty kyselé tváře a úplně jsem slyšela ty poznámky: Co to je za vykopávku? Nějaká čtyřicítka!“

Stálo to podle vás Demi za ty prachy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 119