Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pitbull / foto: shutterstock

Žena zakousla útočícího pitbula

Aby zachránila svého psa, zakousla se slečna Amy Riceová do nosu útočícího pitbula.

Amy se napřed svou milovanou labradorku Ellu snažila vyprostit z čelistí útočící fenky pitbula ručně, ale nedařilo se jí to. "Nakonec jsem pitbula kousla do nosu," řekla Amy reportérům místního listu Star Tribune.

"Neměla jsem to v úmyslu, ale nakonec to tak dopadlo. Prokousla jsem mu kůži a v puse ucítila jeho krev. Věděla jsem, co se děje a říkala jsem si, že to není dobrý."

Místní úředník odpovědný za zdraví a chování zvířat, Dan Niziolek, řekl, že ani nejzkušenější z jeho spolupracovníků se s něčím takovým nesetkali. "Setkáváme se ale s lidmi, kteří pro ochranu svého zvířete udělají cokoliv," dodal Niziolek.

Pitbulka nebyla zraněna vážně, ale Amy se teď musí podrobit testům na vzteklinu a postarat se o zranění své dvanáctileté labradorky Elly. Pitbulka jménem Frances byla dána do karantény, ale nebyla majiteli odebrána. Amy to moc nepotěšilo.

"Já jsem si byla jistá, že mi moje Ella v náručí umírá. Bylo to strašné. Mohlo to být dítě. Mohlo to být o hodně horší. Opravdu nevím, proč policie nezasáhla důrazněji."

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 400