Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení už mezi sebou nechtějí „matku“

VyVolení jsou už zpátky ve vile! Ještě než začal přímý přenos, zvedly se rolety a VyVolení neskrývali své nadšení z návratu pod střechu.

Hned poté, co se jim přihlásila Tereza Pergnerová, dostali jako dárek ukázku toho, co je vůbec dostalo na pár dnů jen na terasu. Veronika měla také možnost něco vzkázat Danovi a své šance se chopila opravdu rázně.“Chtěla bych tě tu mít u sebe, obejmout tě a dát ti pusu,“ zněla Veroniky slova směrem k obrazovce.

Ještě než začalo samotné Zúčtování, pustila Tereza VyVoleným pár jejich přešlapů, co se týče porušení pravidel. Někteří se dobře bavili, jiní jen koukali. Samozřejmostí byli i Tereziny otázky na tělo a od každého chtěla přímou odpověď.

Zúčtování bylo opravdu dramatické. Tři soutěžící měli po třech palcích, všechno ale rozhodl Dominik, i když podle svých slov nemá až tak vážný důvod, přesto dal palec Růženě, která díky němu získala čtyři palce a je nucena nosit zelený šátek.

Koho si ve čtvrtek vezme k sobě do Duelu? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat...

Koho si vybere Růžena do duelu?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 100