Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: Další dívčí válka

Ještě než došlo k hlavnímu „úkolu“ včerejšího dne, odjela k lékaři VyVolená René. Její fanoušci se ale nemusí bát, charizmatická moravanda jela jen na prohlídku. Ve vile totiž pojala podezření, že by mohla být těhotná.

„Dlouho to nedostala,“ svěřila Veronika Marcele, poté co René odjela k lékaři. Když se soutěžící vrátila zpět, oznámila jen, že má nemocné břicho.

Vyhazov
Tamara, která se do vily dostala v druhé Dovolbě si hru moc dlouho neužila. Hrubě porušila pravidla – vyzrazovala ostatním VyVoleným co se děje venku a jak na tom u diváků jsou. V přímém přenosu Tereza Tamaře přísným hlasem řekla, že musí do minuty opustit vilu. Mezi dveřmi se exVyVolená setkala s Georginou, která ji v soutěži nahradila. Více zde.

Výzva
Nancy svůj zatím poslední úkol pojala opravdu zodpovedně. Měla dlouhý proslov, kde zhodnotila svůj pobyt ve vile. Přiznala, že nejvíce ji zklamal Dominik, ale do sobotního Duelu si vybrala Veroniku. Takže se můžeme opět těšit na dámský souboj...

Co si o tom myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 184