Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Charlize Theron / foto: Reuters

´Zrůda´ nejvíc sexy ženou světa

Podle nejnovější ankety magazínu Esquire byla nejvíc sexy ženou světa zvolena filmová hvězda Charlize Theron. Za sebou ve žhavém klání nechala celou řádku hollywoodských krásek.

Dvaatřicetileté Jihoafričance se na záda dívají například Jessica Biel, Scarlett Johansson či Angelina Jolie. Charlize se proslavila především díky filmu Zrůda, za roli v něm získala i Oskara. Vedle toho má na poličce například i další prestižní cenu Zlatý Glóbus.

 

„Kombinuje se v ní neuvěřitelná krása s chytrostí a charismatem. Všechno, co je potřeba, aby byla dívka sexy,“ prohlásil Ryan D´Agostino z Esquiru. Plavovlasá kráska, která vypadá v bikinách opravdu úžasně, se na pultech novinových stánků objeví v listopadovém vydání časopisu.

 

Theron se narodila v jihoafrickém Benoni v roce 1975. Jako šestnáctiletá zažila rodinnou tragédii, když její matka v sebeobraně zastřelila otce poté, co opilý vyhrožoval, že zabije jí i dospívající Charlize. Nyní už herečka žije ve Spojených státech, nedávno získala i tamní občanství.

 

Letos se v kinech objeví ve snímku In The Valley of Elah, srdcervoucím dramatu popisujícím iráckou válku.

Kdo je podle vás nejvíc sexy ženou světa?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 202