Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Daniel Craig / foto: imdb.com

Olízněte si Jamese Bonda

Špionážní eso James Bond již léta chrání Británii i celý svět před nejrůznějšími nebezpečími a hrozbami. Teď bude Britům navíc pomáhat s doručováním dopisů.

Britská pošta totiž vydala sadu známek, na nichž hraje Bond hlavní roli. Na známkách jsou přebaly románů Iana Fleminga, pošta tak uctila sté výročí autorových narozenin. Do prodeje půjdou známky na počátku příštího roku.

 

Fleming napsal 14 bondovek, kterých se na celém světě prodalo celkem přes sto miliónů. Na známkách bude zobrazeno šest z nich, a to v nejrůznějších vydáních. Bondovi fanoušci tak mohou olizovat známky se starými i novějšími edicemi knih Casino Royale, Dr. No, Goldfinger, Diamanty jsou věčné, Přísně tajné a Srdečné pozdravy z Ruska.

 

„James Bond bude znovu sloužit královně a své vlasti. Bude to jeho první z mnoha nových dobrodružství v roce 2008,“ řekla s díky královské poště Corinne Turner z vydavatelství Iana Fleminga.

Stálo by za to, aby Česká pošta vydala známky s radou Vacátkem?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 23