Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: sxc.hu

Drtila poprsím plechovky, dostala flastr

Australská barmanka se při práci pořádně rozdováděla. Vyvalila pak na zákazníky své obří poprsí a dokonce s ním drtila plechovky piva, které jí přišly pod ruku. Za to pak vyfasovala pokutu.

Ta činila asi tisíc australských dolarů, v přepočtu tedy okolo 17000 korun. Potrestána byla i její kolegyně, která za věšení lžiček na bradavky odhalené barmanky zaplatila osm tisícovek. Trestu neušel ani manažer baru, který zaplatil stejně jako „drtička plechovek“, protože bujarou zábavu nezastavil.

 

Co je komu do toho, ať si každý dělá, co chce, možná vás napadne. Ne tak ve městě Pinkarta v západní Austrálii. Štamgasty tamního Premier Hotel nejspíš tahle rozverná show jednatřicetileté ženy pohoršila a pracovníky baru jednoduše naprášili.

 

Podle místního policisty Davida Parkinsona jde o jasnou zprávu dalším podnikům. „Nyní je jim jasné, že nebudeme tolerovat podobný typ chování v místních provozovnách,“ řekl. Otázkou je, jestli policistům spíš nebylo líto, že takový výstup prošvihli…

Líbil by se vám podobný výstup?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 278