link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tereza Pergnerová / foto: iprima.cz

Tereza Pergnerová půjde dohola!

"Jestli se mi podaří otěhotnět, tak půjdu klidně dohola," řekla jednou neprozřetelně Tereza. Otěhotnět se jí opravdu podařilo a teď všichni čekají, jestli umí držet slovo.

Tereza Pergnerová si v životě prošla mnohým, drogovou závislostí, velkými depresemi, nervy během moderování pořadů, to, co ji čeká teď, je ale ještě někdě úplně jinde. Deník Blesk jako první informoval o tom, že by Tereza měla správně jít dohola a rozjel tím velkou kampaň, ať Tereza ukáže, zda umí držet slovo.

 

Ale pozor, Tereza se nesnaží nijak kličkovat. Žádné mlžení, otevřeně přiznává sázku a dodává, že že co řekne, to platí. Na její holou lebku se ale zatím těšit nemůžeme. Oholí se prý až po prosincovém ukončení třetí série VyVolených.


Tak snad Tereza nedostane podobné hysterické záchvaty, jako vítěz první série této reality show Vladko, když se zbavoval svých vlasů.

 
Divoká minulost

Tereza má nyní plné ruce práce se svým šestiletým synem Samuelem, který letos začal chodit do první třídy. Její minulost je však velmi pestrá a pořádně divoká.

 

Proslavila se jako první moderátorka televizní hitparády Eso, její pověstné „čágo belo“ občas někde zazní i teď. Kvůli showbyznysu lítala v drogové závislosti a nedostudovala konzervatoř. Maturitu si chce dodělat v příštím roce, tedy až ve svých čtyřiatřiceti.

 

Nyní už podle svých slov přemýšlí jinak. Nechce showbyznysu obětovat všechen čas, místo toho chce být advokátkou. „Nechci v showbyznysu zestárnout a trčet a dožadovat se pozornosti. Ráda bych studovala práva, blokuje mě ale to, že nemám maturitu. Já bych byla dobrá obhájkyně,“ řekla před časem v rádiu Impuls.

 

Svému synovi o drogové minulosti už vyprávěla. Netají nic a Samuel prý je na prvňáka vzdělán „strašně moc“. „Ví, že máma byla nemocná, že drogy jsou špatný, že je možný se z nich vyléčit a že to není snadný,“ uvedla v rozhlase.


Bude to Tereze slušet?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 98