Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Milionářův syn Barbaru nechce!

Milionář Michal Červín možná zuří, že jeho vyvolená Barbara zastavila svatbu v samém finále televizního pořadu Vem si mě, ale jeho syna Jakuba to potěšilo. Báru prý domů určitě nechce!

Jako svou druhou maminku si jí vůbec nedovede představit, blonďatá třicítka ho během televizních večerů evidentně neokouzlila stejně jako jeho otce. „Podle mě si ji nevezme. Ani jinou z těch holek z Vem si mě,“ řekl deníku Šíp a kamarádům ve škole často opakoval: „Tu bych vedle táty nechtěl!“

 

Čtěte také:
 
Štve ho i exmanželka

magazin.cz
Otec na jeho názor příliš nedbal a před televizními kamerami odmítl dvaadvacetiletou brunetku Libušku, kterou si oblíbily nejen její „rivalky“, ale i řada diváků. Drahý zásnubní prsten předal Barbaře a vyrazil si s ní na poslední „televizní“ výlet, dovolenou na Maledivy.

 

Po návratu měl jasno, Báru si vezme, i přes nesouhlas syna Jakuba. Modelka ale na poslední chvíli v kostele Sacré Coeur podle Šípu ucukla s tím, že krátký vztah musí ještě zrát a na svatbu je příliš brzo.

 

Ať už jejich vztah dopadne jakkoliv, výběr partnerek milionáři nejspíš moc nejde. Ta předchozí, osmadvacetiletá Veronika, s níž má právě syna Jakuba, se mu nedávno pomstila několika odvážnými snímky, které odhalily téměř vše. Podle Blesku prý proto, aby uživila sebe i syna. „Peněz máš dost,“ vzkázal jí přes média Červín.

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 341