Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
VyVolení / foto: Shutterstock

VyVolení: René bude vřískat dál

Ještě než se obě soupeřky odebraly do studia bojovat o možnost pokračování v boji o 11 miliónů, předvedli nám VyVolení, jak jsou odvážní a co všechno jsou schopni pro výhru udělat.

Štáb si pro ně vymyslel hru na pevnost Boyard. Podle známé soutěže měli VyVolení plnit různé, někdy i nechutné, úkoly jako hledat něco v teráriu plného červů, strkat ruce mezi šváby a potápět se do bazénu pro indicie.

Výlet
Ve zpovědnici sice místo fousatého otce Foura seděla jen Bára Kosová, ale i tak to bylo zajímavé. Celá soutěž nakonec skončila tak, že vlastně nebylo jasné, kdo je vítěz, a tak o tom rozhodovali sami soutěžící. Ze svého středu měli vybrat člověka, který podle nich byl ten nejlepší a tak vyhrál Honza.

Ten díky vítězství odjel na menší výlet, a to pořádně adrenalinový. Štáb ho za odměnu nechal povozit na vodním skútru. „Ty jo, kdybyste mi tohle řekli před soutěží, tak ty červíky klidně jím,“ přiznal Honza.

Víte, kdo je ve Vile nejčilejší a nejplodnější ze všech VyVolených? Samozřejmě Milan, ten když není žádný úkol, tak si zábavu najde, žádné polehávání a nicnedělání ho nebaví. Proto se rozhodl, že už nechce patřit mezi hlupáky ve Vile, kteří nerozumí Nancy, když speakuje anglicky a nechal se od ní doučovat.

Takže teď už umí říct anglicky dobrý den, držte hubu a udělejte mi make-up prosím… Třeba se mu to jednou bude hodit. Když se zdokonalil v angličtině, svezl se s Marcelou fiktivním autem a dokázal Julimu, že je opravdu šampion soutěže, když ho štáb poslouchá na slovo.

Duel
Když se René rozloučila ve vile s ostatními soutěžícími, vypadalo to ještě, že  se na Duel těší. Ale po příchodu do studia se vysloveně zhroutila. Když uviděla svoji dceru a všechny známé a příbuzné, nezvládla své emoce a rozplakala se a nebyla schopná vydat ze sebe jediné slovo.

To Nancy působila o sto procent jistěji a klidněji…  I přes svůj klid a vyrovnanost boj o jedenáct miliónů prohrála. Ukřičená René čokoládovou krásku převálcovala o deset tisíc hlasů. A to se Nancy chlubila, že má hodně zámožných známých, kde asi v sobotu byli, že ji nepodpořili?

René tak díky vítězství prý poznala, že její herní taktika je správná a ve Vile bude křičet a dělat ještě větší vylomeniny než doteď. To jsme na to zvědaví, jak dlouho jí to vydrží….

Vyvolení - co si o nich myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 57