Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Milionový pár / foto: Nova TV

Milionář a Barbara: uniknou štvanici?

Milionář Michal Červín a jeho vyvolená Bára konečně unikli z televizní klece. Stále však čelí bulvárním novinářům, kteří novému páru z reality show Vem si mě klidný spánek nedopřávají.

magazin.cz
V současnosti nejsledovanější český pár si může po čtyřech měsících televizních přenosů užívat soukromí. Ačkoliv si nakonec třicetiletá Barbara a o sedm let starší Michal neřekli při svatebním obřadu „ano“, těší se na společný život.

 

„Teď nás čeká společný začátek, uvidíme, jak nám to půjde,“ řekla Barbara těsně po skončení soutěže s tím, že se možná přece jen vezmou. „Do roka a do dne. Nebo dřív…,“ doplnil ji Michal. Dokážou však ustát obrovský zájem médií, které je pronásledují doslova na každém kroku?

 
Nové a nové příběhy

Bulvární deníky v průběhu soutěže každý den chrlily nové a nové příběhy ze života obou milenců i z jejich okolí. Blesk otiskl lechtivé fotografie Červínovy bývalé ženy, která se podle svých slov musela svléknout, aby uživila jejich syna.

 

magazin.cz
Deník Šíp zase šokoval peprným svědectvím o Barbaře, který prý pracovala ve Zlíně jako luxusní společnice. Odvolal se na slova jejího údajného klienta. Byla prý také milenkou fotbalisty Tomáše Řepky, když jako modelka pracovala ve Florencii, kde současný kapitán Sparty před časem působil, což zase napsal Blesk.

 

Série článků o vyvoleném páru reality show Vem si mě pokračuje i po skončení soutěže. Deník Aha! cituje milionářova kamaráda, podle něhož Červín experimentoval s drogami. Jsou všechny ty příběhy vymyšlené, nebo nikoliv? Jisté je, že Michal by do soutěže už znovu nešel. Několikrát přiznal, že to, co prožil, rozhodně neočekával…

 

„Bylo to neskutečně náročné, nikdo nevěděl, co se vlastně bude dít, do čeho to jdeme,“ řekl po posledním dílu „dívčí války o ženicha“. Teď je potřeba odpočívat, relaxovat, užívat si konečně klidu a soukromí, doplnil. Podaří se ale novému páru skutečně uniknout pozornosti médií?


Fandíte jim

Vy věříte, že ano a že pár spolu vydrží. Řada z vás jim v diskusi popřála vše nejlepší a spousta čtenářů Magazín.cz změnila názor na Barbaru. "Ze začátku mi neseděla, ale na konci jsem si uvědomila, že je to hodně cílevědomá žena, která se navíc umí vyjadřovat, a to v dnešní době málokdo. Přeju jí to," uvedla HoneyTweenie.

"Každá ženská má právo na štěstí, takže jí to ze srdce přeju," doplnila JITIK. "Báro, od začátku soutěže jsem tě neměla ráda, ale postupem času sis mě získala a do budoucna ti moc fandím! Pevné nervy Vám oběma a hodně štěstí!" vzkázala páru Nikita.kk.

Přeju jim to, hoděj se k sobě, to vše zaznívalo ve fóru. Samozřejmě se ale našli i tací, kterým pár a Barbara zvlášť k srdci nepřirostl. A nepomohl ani poslední díl, kde své účinkování v soutěži sebekriticky hodnotila i samotná vítězka. "Je to namyšlená fiflena, která se ho snaží obrat o vše," měl jasno například Bundeswehr.

Přejete novému páru, ať vydrží?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 130