Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Dominik / foto: Prima

VyVolení: koňský výlet a K.O. pro Dominika

Díky nedělnímu alkoholovému výstupu dostal Dominik čtyři palce.

Dominik už dlouho tvrdil, že chce jít z vily domů, že už ho to tam nebaví a koneckonců i  že nemá rád, když mu někdo říká, co může a nemůže dělat. Jednoduše Dominik prý nesnáší jakákoliv pravidla. Proto se rozhodl, že bude přemlouvat ostatní, aby mu dali palec. A díky jeho nedělnímu alkoholovému výstupu to asi moc práce nedalo... Dominik dostal hned čtyři palce - od Milana, Radima, Davida a Ivany - a stal se tak jasným vítězem, který postoupí do sobotního Duelu.

Výlet
Největší událostí pro Ivanu a Marcelu byl výlet, který vyhrály díky soutěži o nejchutnější jídlo pro doktorku Cajthamlovou. Ani jedna ráno ještě netušila, kam je štáb vyveze, ale hlavně, že někam pojedou. Ještě než nastoupily do auta, stačila si Marcela rozbít ústa na kluzkém povrchu před Vilou.

Při cestě na biofarmu, kam vítězky štáb odvezl, se holkám zachtělo čůrat a řidič jim musel zastavit u nějaké louky... Cesta k úlevě nebyla jednoduchá, Marcela se vrátila se slovy: „Ty jo, tam přijedu jako prase,“ a ukazovala na špinavé kalhoty. Ivana zase na kameru předvedla své zahnojené boty. Když auto s VyVolenými dorazilo k cíly, byla Marcela s Ivanou v sedmém nebi. Skvělé jídlo, krásná příroda a jízda na koních, co víc by si mohly přát?
 
Houpací kůň
Aby to ostatním VyVoleným nebylo líto, poslal jim štáb koně aspoň dřevěné. Postupně se pak skoro celé mužské osazenstvo vystřídalo v zásobovací místnosti. Tam měli pánové za úkol, nebo spíš za trest, se na dřevěném oři houpat, dokud štáb neřekne dost. První šel na řadu Dominik a moc dobře mu nebylo, vzal si s sebou totiž kromě koně i opičku.

Dominika nakonec zachránil Radim, který na něj byl hodně naštvaný kvůli jeho alkoholovému výstupu. Naštěstí si to ale potom pod stolem ve Vile vyříkali. Do zásobovačky šel pak Radim s Honzou, kteří se na houpacím koni houpali spolu a společně to komentovali, že musí vypadat jako teplí bratři. Ty dva pak vystřídal Milan a ostatní VyVolení měli za úkol vymyslet něco, čím by jej vylekali, až ho štáb vypustí ze zásobovačky.

Podle nich se totiž Milan zatím ještě ve vile ničeho nepolekal. A tak kluci vymysleli, že mu skočí na záda, až se dveře otevřou a on vyjde ven. Nakonec na něj místo svých maličkostí hodili koberec, nicméně bez kýženého „lekacího“ účinku. Tak možná jindy...

Co si o VyVolených myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 59